Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 28

  • 61 447
  • 735
# 465
С интернет банкиране съм.Миналата година са преведени на 20.09.
Доооста е раничко да чакаме за пари,май?
Виж целия пост
# 466
 Майките, които са получавали помощи за дете с увреждания миналата година също ще могат да получат храна:
 http://goodnews.actualno.com/Razdavat-hrana-na-bednite-news_400054.html
  Тук пише и адреса.
Виж целия пост
# 467
Има ли изгледи тази седмица да ни зарадват? Все пак първият учебен ден наближава  Peace
С интернет банкиране съм.Миналата година са преведени на 20.09.
Доооста е раничко да чакаме за пари,май?

Добре щеше да говори за нашите управници, ако бяха превели детските на всички преди 15.09. Какво от това, че по принцип трябва да е след тази дата официално? Щяха да покажат, че знаят,че започва учебната година и тези пари, дошли навреме, ще помогнат семействата. Не, че на 20-то число напр. няма да помогнат. Но....просто жеста и вниманието, макар и твърде минимални, щяха да бъдат добри.
Виж целия пост
# 468

Добре щеше да говори за нашите управници, ако бяха превели детските на всички преди 15.09. Какво от това, че по принцип трябва да е след тази дата официално? Щяха да покажат, че знаят,че започва учебната година и тези пари, дошли навреме, ще помогнат семействата. Не, че на 20-то число напр. няма да помогнат. Но....просто жеста и вниманието, макар и твърде минимални, щяха да бъдат добри.


Може и да ни изненадат:) Има още 2 дни
Виж целия пост
# 469
Съвсем изтървах темите, обърнах форума да ви открия.
Виж целия пост
# 470

Добре щеше да говори за нашите управници, ако бяха превели детските на всички преди 15.09. Какво от това, че по принцип трябва да е след тази дата официално? Щяха да покажат, че знаят,че започва учебната година и тези пари, дошли навреме, ще помогнат семействата. Не, че на 20-то число напр. няма да помогнат. Но....просто жеста и вниманието, макар и твърде минимални, щяха да бъдат добри.


Може и да ни изненадат:) Има още 2 дни
И аз все си мисля, че ще ни изненадат.
Виж целия пост
# 471
 Дано  Praynig Блажени сме вярващите!  Simple Smile
Виж целия пост
# 472
Днес НЯМА да има детски.Инфото е от банката.
Виж целия пост
# 473
Нямат срам-децата в понеделник са на училище  Confused Ами остава ни да пожелаем успех на всички дечица през новата учебна година  Hug
Виж целия пост
# 474
Някой да знае нещо за днес?
Виж целия пост
# 475
Разчитах на Ива да каже, но от месец и половина не е писала нищо  Sad
Виж целия пост
# 476
Предполагам,че повечето майки си изпращат децата на училище и може би по-късно ще има отзиви.
Виж целия пост
# 477
За Сливен мога да кажа, че звънях по телефона и ми казаха, че днес няма да има.

Според мен е малко оптимистично да се надяваме да ги пуснат днес или утре. По-скоро ще е към края на седмицата, ако е тази. Разбира се, надявам се да не съм права и всички да бъдем зарадване днес или утре. Praynig Peace
Виж целия пост
# 478
Инвест банк Бургас - няма превод за сега на детски надбавки. С интернет банкиране съм.
Виж целия пост
# 479
Инвест банк Бургас - няма превод за сега на детски надбавки. С интернет банкиране съм.
Моля те,като видиш отразен превод по сметката си да пишеш тук.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия