Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 28

  • 61 447
  • 735
# 450
Имам потвърждение-ОТПУСКАМ.Миналия месец за пръв път получих пари.
klodia -писах ти ЛС.


Колко дни след това "отпускам" се получават болничните?

Прегледах данни от стари мои плащания на болнични...
Да кажем, че на 09,09 съм излязла за 1 месец си излязла в болничен първото плащане е извършено чак на 27,10 , считай колко време съм чакала да получа парите за болничния за септември, и на 3,11 остатъка за октомври...  Ако ти е първи болничен и никога не си ползвала такъв се бавят повече отколкото ако си регистрирана вече веднъж при тях


В НОИ ми е занесен 3-ти болничен, а сега очаквам изплащането на втория. Миналия месец ми изплатиха 1-я на 9.08.
 Значи да очаквам включване вече. Благодаря за инфото.
Виж целия пост
# 451
Парите за безработни ще бъдат наредени на 14 и ще са по сметките на 17 Confused
Виж целия пост
# 452
Парите за безработни ще бъдат наредени на 14 и ще са по сметките на 17 Confused

Лошо...
До сега  (6 месеца)
Два пъти са ги плащали по рано... но никога по късно от 15 число
(11.04.2012 - плащане на 12,04,2012г) 
(13.07.2012 , а плащането на 14 . 07. 2012 г)
Виж целия пост
# 453
Това не е ли тема за детските?
Виж целия пост
# 454
Това не е ли тема за детските?


ъхъ...  Shocked

И ето и новата тема за безработните:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=677949.new#new
Виж целия пост
# 455
Здравейте.Понеже не помня миналата година  кой месец подавах документи за детските може ли някой да ми каже къде мога да направя справка(за Варна)
Виж целия пост
# 456
Момичета да попитам и аз нещо- помощта за първокласник се изплаща заедно с детските, нали така. Бележката, че детето посещава вече учебните занятия се носи не по- късно от 30- ти септември. Самия въпрос ми е ще ми изплатят ли помощта преди да съм занесла и тази бележка ( хем че занесох такава, че детето е записано еди къде си ), защото много "знаещи" има и взех да се обърквам. Благодаря предварително !
Виж целия пост
# 457
Здравейте.Понеже не помня миналата година  кой месец подавах документи за детските може ли някой да ми каже къде мога да направя справка(за Варна)

Единствено в офиса на социално подпомагане по адресна регистрация.

Момичета да попитам и аз нещо- помощта за първокласник се изплаща заедно с детските, нали така. Бележката, че детето посещава вече учебните занятия се носи не по- късно от 30- ти септември. Самия въпрос ми е ще ми изплатят ли помощта преди да съм занесла и тази бележка ( хем че занесох такава, че детето е записано еди къде си ), защото много "знаещи" има и взех да се обърквам. Благодаря предварително !

Ще ти изплатят сумата заедно с детските. После до края на септември се носи другата бележка, която доказва, че детето посещава училище. Предната бележка беше, че е записано.
Виж целия пост
# 458
Тарталета благодаря ти за бързия отговор. Като подавах документите попитах и същото ми отговориха, но както казах се намериха "знаещи" всичко по въпроса и ме объркаха много. Занесла съм първата при подаването и сега след 17- ти ще занеса и втората. Отново ти благодаря ! Hug
Виж целия пост
# 459
http://inews.bg/%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F … 327_i.216149.html

ЗА СЪЖАЛЕНИЕ НА 17-ти
Виж целия пост
# 460
Тарталета,и аз много ти благодаря за отговора.
Виж целия пост
# 461
И аз с един въпрос Simple Smile
Ще подавам документи тези дни, аз бях до миналия месец в майчинство.В графите за брутния доход трябва ли да вписвам сумите от майчинство или само дохода на съпруга ми?
Виж целия пост
# 462
Ако на зад за месеците доходите ти са само от майчинството се вписват нули,така трябва да ти пише и на служебната бележка.....а ако имаш брак с мъжа ти вписваш само неговите доходи!
Виж целия пост
# 463
Благодаря! Simple Smile
Виж целия пост
# 464
Има ли изгледи тази седмица да ни зарадват? Все пак първият учебен ден наближава  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия