Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 28

  • 61 447
  • 735
# 150
Oбб Хасково вече има
Виж целия пост
# 151
А за област Бургас някой знае ли нещо,дали ще има детски?
Виж целия пост
# 152
ДСК - София , Младост - има
Виж целия пост
# 153
ДСК София Слатина ИМА!!!
Виж целия пост
# 154
Сливен - Райфайзен - ИМА
Виж целия пост
# 155
ДСК София Слатина ИМА!!!
Ей най-накрая  Party Party Party
Виж целия пост
# 156
Съжалявам,че се включвам толкова късно,
Инвест банк Плевен има.
Виж целия пост
# 157
Момичета, трябва да попълня документи за целева помощ за първокласници. Въпросът ми е данните и на двете деца ли се пишат в листа или само на това детенце, което е първокласник?
Защото ми казаха, че се смята пак дохода като за четиричленно семейство каквото е...
Ох, знам, че го написах объркано, но дано някой ме е разбрал. ooooh!
С една дума документа по същия начин ли се попълва като за детските?
 Peace

Виж целия пост
# 158
някой да знае кога се изплащат парите след раждане, парите преди раждане си ги взех миналият месец а след раждане неми бяха преведени този месец ако някой има информация моля да пише
Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 159
някой да знае кога се изплащат парите след раждане, парите преди раждане си ги взех миналият месец а след раждане неми бяха преведени този месец ако някой има информация моля да пише
Благодаря предварително!
подала ли си всичи необходими документи в социалните?
На следващия месец от подаването би трябвало да ти ги преведат
Виж целия пост
# 160
Подадох вече документите, нямам нужда от отговор.
Благодаря!
Виж целия пост
# 161
Подадох вече документите, нямам нужда от отговор.
Благодаря!
Тези документи не се ли подават чак от 15 август?
Виж целия пост
# 162
НЕ, казаха ми ,че ако ги подам до края на месеца ще получим парите август. А ако ги подам август ще ги вземем септември. Peace
Виж целия пост
# 163
Аз моите дори ги похарчих вече  Peace
Виж целия пост
# 164
Ще ида и аз тогава да ги подам този месец,тъкмо ще си поема някой разходи по ученика  че в началото на септември ни викат на родителска и рекоха да си носим пачките с пари дано само не ме върнат че като питах преди време изрично ми казаха че започват да се подават молбите от 15 август до края на септември.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия