Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 28

  • 61 447
  • 735
# 195
София "Надежда"все още няма интеграция!!!! Момичета,да Ви попитам нещо,преди изплащаха парите със задна дата,все още ли е така,изпуснах един месец понеже на "Макриополски"се чака вече 14 дни за печат и за деца,преди години това не важеше за деца,но от социалните са направили проблем.


Аз така изпуснах 2 месеца и не ми ги изплатиха със задна дата. Пих студена вода. Единствено занТЕЛК-овете все още важи. А може да са ме прецакали, но така и не съм ходила да се разправям.

Иначе за протокола в Русе все още няма интеграция.
Виж целия пост
# 196
Този месец 18 и 19 се падат през уикенда. Дано нашите хора да успеят да ги преведат преди това - така би трябвало да е.
Виж целия пост
# 197
А дано,ама надали #Crazy Wink
Виж целия пост
# 198
 Ааа, би трабвало!  Praynig  и побутване на темата.
Виж целия пост
# 199
Ааа, би трабвало!  Praynig  и побутване на темата.

Дано този път и детските да ги пуснат навсякъде по едно и също време!!! Praynig
Виж целия пост
# 200
Momicheta,izvinete za latinicata,no pisha ot telefona...Kajete mi,na koq data prevejdat parite za bezrabotica?V NOI nishto ne mi izpisva.
Виж целия пост
# 201
Momicheta,izvinete za latinicata,no pisha ot telefona...Kajete mi,na koq data prevejdat parite za bezrabotica?V NOI nishto ne mi izpisva.
На 15 число всеки месец  Peace Или малко по рано ако е събота или неделя тази дата  Simple Smile
Виж целия пост
# 202
ДА на 15 ако е събота или неделя или празнични дни на първият работен след тях /зависи от празника може и преди 15то число/
Виж целия пост
# 203
ДА на 15 ако е събота или неделя или празнични дни на първият работен след тях /зависи от празника може и преди 15то число/
Вече втори път ми ги дадоха преди празниците ... т.е. събота и неделя  newsm78 ...
Виж целия пост
# 204
мисля че съм написала че за празниците ги превеждат преди датата  миналият месец 15 беше в неделя и ги преведаха  в понеделник
Виж целия пост
# 205
 Simple Smile
мисля че съм написала че за празниците ги превеждат преди датата  миналият месец 15 беше в неделя и ги преведаха  в понеделник

Виж целия пост
# 206
 Rolling EyesВ Дарик не само са взели вече декските ,но и са ги похарчили.Още от сутринта са се надлъгвали кой ги е взел и кой не е. newsm78
Виж целия пост
# 207
Здравейте, момичета!  bouquet

Знам, че е рано, но дали някой вече има инфо за детските? Дали до края на седмицата ще има?

Благодаря!  bouquet
Виж целия пост
# 208
 newsm51  Честит п,азник на всички.Нека  Богородица закриля децата ни и цялото ни семейство.Весел и усмихнат ден на всички.  bouquet
Виж целия пост
# 209
newsm51  Честит п,азник на всички.Нека  Богородица закриля децата ни и цялото ни семейство.Весел и усмихнат ден на всички.  bouquet


Честит и от мен,  и дано днешния ден е и паричен  party002 newsm18 newsm18
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия