Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 28

  • 61 447
  • 735
# 525
Днес няма да има,още сутринта Ви написах.Не знам защо все още се надявате.
Виж целия пост
# 526
момичета пуснах си това нет банкиране ,но не мога да си спомня каде си прибрах листа с пот. име някои знае ли дали мога да поискам ново




можеш споко отиди в банката
ок благодаря ти Simple Smile
Виж целия пост
# 527
Az sa6to si mislq,4e dnes nqma da ima,na men mi gi puskat v 14 no sega nqmam.Pak vav Facebook ima edna maika ot blg i ot vraca,koito imat prevodi.Stranna rabota!
Виж целия пост
# 528
И аз съм от Благоевград и все още нямам. Според мен също ще са утре.
Виж целия пост
# 529
В Благоевград НЯМА превод - Общинска
Виж целия пост
# 530
Здравейте,мами.И аз да се запиша тук.Скоро не бях влизала в тази тема.Аз имам първокласничка и си пуснах документите за еднократна помощ за първокласник.Очаквах ,че ще получим парите на 17 септември за първия учебен ден ,но уви....дори и днес ги няма.За пореден път се разочаровах от милата ни Държава.
Виж целия пост
# 531
Здравейте,мами.И аз да се запиша тук.Скоро не бях влизала в тази тема.Аз имам първокласничка и си пуснах документите за еднократна помощ за първокласник.Очаквах ,че ще получим парите на 17 септември за първия учебен ден ,но уви....дори и днес ги няма.За пореден път се разочаровах от милата ни Държава.


Ами просто можеше да ги подадете един месец по- рано  Laughing
Виж целия пост
# 532
Здравейте,мами.И аз да се запиша тук.Скоро не бях влизала в тази тема.Аз имам първокласничка и си пуснах документите за еднократна помощ за първокласник.Очаквах ,че ще получим парите на 17 септември за първия учебен ден ,но уви....дори и днес ги няма.За пореден път се разочаровах от милата ни Държава.


Ами просто можеше да ги подадете един месец по- рано  Laughing
въпроса не седи така, по различните области е различно, на нас ни казаха че молбите се подават от 1-ви август до края на септември и няма как да получим помоща за първокласник по рано от септември с децките.остана да се молим днес да ги преведат. Praynig
Виж целия пост
# 533
Групата във фейса пишат,че вече има преведени детски.
Виж целия пост
# 534
Групата във фейса от вчера пишат, че са получили. Не знам до колко може да им се вярва и там, както и в дарик.
Виж целия пост
# 535
запис Peace дано днес вече има детски Praynig
Виж целия пост
# 536
То вече и във фейса започнаха с шмекериите. Обадих се на Социалните ни в Люлин и казаха, че са започнали преводите не само за Люлин.....ако са ме излъгали, значи лъжа и Вас  Sad
Виж целия пост
# 537
коя е групата във фейсбук?
Виж целия пост
# 538
На предната страница има линк.
Виж целия пост
# 539
отдавна не сам се включвала в русе пиреус две мои  приятелки получиха вече смс аз едва ли защото ако детските са месец за месец този месец няма да ме огрее бавят документите на мъжа ми от китен и сега чакане за да ги подам в соц Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия