Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 28

  • 61 447
  • 735
# 555
моля ви кажете детските са месец за месец или месец назад
Виж целия пост
# 556
с месец на зад!
Виж целия пост
# 557
моля ви кажете детските са месец за месец или месец назад
Сега се получават за м. 08.
Виж целия пост
# 558
ураааааа значи има шанс и аз да получа
Виж целия пост
# 559
Някой от София община Младост да е получил?Ще съм много благодарна за инфото Hug
Виж целия пост
# 560
Ст. Загора - Пощенска банка ИМА ( интернет банкиране ) .
Виж целия пост
# 561
Инвест банк Бургас - няма превод за сега на детски надбавки. С интернет банкиране съм.
Моля те,като видиш отразен превод по сметката си да пишеш тук.

За Бургас Инвест банк има превод  Simple Smile
Виж целия пост
# 562
Шумен-ДСК има превод на детски
Виж целия пост
# 563
Някой от София община Младост да е получил?Ще съм много благодарна за инфото Hug
Нали знаеш, че вие сте с нас на опашката.Слатина и Изгрев засега няма пари.
Виж целия пост
# 564
и в овча купел нямаме в софия ние софианци напоследък все чакаме последни
Виж целия пост
# 565
НЯКОИ ДА ЗНАЕ ЗА ДЕЦКИТЕ В Казанлък
Виж целия пост
# 566
и в овча купел нямаме в софия ние софианци напоследък все чакаме последни
И във Варна няма,а досега винаги щом са почнали да изплащат обикновенно до 12ч. съм ги изтеглила  Thinking
Виж целия пост
# 567
и в овча купел нямаме в софия ние софианци напоследък все чакаме последни
И във Варна няма,а досега винаги щом са почнали да изплащат обикновенно до 12ч. съм ги изтеглила  Thinking

Странно... не знам към коя банка си,но аз определено винаги съм можела да тегля след 16 ч.
Виж целия пост
# 568
до  g-ja ivanova  :
Казанлък и детски.....срамно е да пишете с такива правописни грешки и то не само тук,същото сте написали и във Фейсбук
Виж целия пост
# 569
и в овча купел нямаме в софия ние софианци напоследък все чакаме последни
И във Варна няма,а досега винаги щом са почнали да изплащат обикновенно до 12ч. съм ги изтеглила  Thinking

Странно... не знам към коя банка си,но аз определено винаги съм можела да тегля след 16 ч.

ЕкспресБанк,за две години точно 2 пъти са ми ги превеждали след 12 ,единият път в 3 и другият след 1. Във всяка банка си е различно.  Все пак ако някоя мама от Варна е теглила да пише   bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия