На море с............мама

  • 30 248
  • 269
# 105
Уау, три бона и да си направиш зорлем почивката ад...тая тема не е за мене, оттеглям се!

Нали?. ))))) С тези пари 3пъти ще отидем на почивка. ) И без да се налага да търпим майки, стринки, тетки. )))))  Laughing
Чудно ми е що хората сами си съсипват "почивката", че на всичкото отгоре и плащат за това?
Виж целия пост
# 106
Уау, три бона и да си направиш зорлем почивката ад...тая тема не е за мене, оттеглям се!
Сети се ти, най-накрая да се откачиш от...куката.
Това ми е фаворит лафа за годината..., не за десетилетието.
Три бона за почивка АД....
Скандално.
Виж целия пост
# 107
Абе аз ли не съм в час нещо или ми се струва, че някои хора са изперкали от жегата? Мира, ти за идиоти ли ни взимаш нещо или си си такава по природа? Не пързалка, ами направо по голямата писта май ни пускат!
Виж целия пост
# 108
10  дни по 150лв апартамента за нас..........и още 10 по 60 за стая за майка ми............ и отделно още мноооооооого разходи.......
какви пързалки бе
Виж целия пост
# 109
*Мира*, нали майка ти сама щеше да си плаща?. )
Виж целия пост
# 110
нали общо говорим......
п.с с мои пари я подпомогнах......
Виж целия пост
# 111
Тук има много теми за мамини синчета, муньовци, инфантили, недорасли да се откъснат от полата на мама. Е, най-после някой да се сети да пусне тема и за мамините дъщерички. И то от 1л, ед. ч! Joy Joy Браво Мира, аферим авторке или както се поздравява в такъв случай  tooth tooth
П.П. Всяка "заслужила" мама може да бъде подпомогната финансово, за да отиде на почивка, ако не може да си го позволи. На това му викам синовна благодарност. Нищо против такива жестове и от страна на сина, и на дъщерята. Но....всичко да си има граници все пак..... Naughty
Виж целия пост
# 112
Тук има много теми за мамини синчета, муньовци, инфантили, недорасли да се откъснат от полата на мама. Е, най-после някой да се сети да пусне тема и за мамините дъщерички. И то от 1л, ед. ч! Joy Joy Браво Мира, аферим авторке или както се поздравява в такъв случай  tooth tooth
П.П. Всяка "заслужила" мама може да бъде подпомогната финансово, за да отиде на почивка, ако не може да си го позволи. На това му викам синовна благодарност. Нищо против такива жестове и от страна на сина, и на дъщерята. Но....всичко да си има граници все пак..... Naughty

+1
Виж целия пост
# 113
защо си мислиш , че на мъжа ще се активизира сексуално точно на морето , след като иначе е малко пасивен ?
Виж целия пост
# 114
Може да взима майка си за стимул на мъжа й.
Не знам, аз просто не го разбирам този зор да си съсипем и почивка, и отношения, и всичко.
Виж целия пост
# 115
Голяма драма...Нали не си забравила, че майка ти те е родила...и един  път е дошла с вас...чудо голямо...радвай се, жива и здрава е...кво толкова....няма да можете да се онодите ли...доколкото имам спомен от писанията ти е цяло чудо, че имате второ дете, живо и здраво да е...може и да бъркам, ако е така извини ме....И плати на майка си разходите...не забравяй, това е майка ти....
Виж целия пост
# 116
защо си мислиш , че на мъжа ще се активизира сексуално точно на морето , след като иначе е малко пасивен ?

Те май никога не остават без децата, може би се надява, ако майка й гледа бебето, двамата ще имат повече време за себе си.
А май мъжът й не иска точно това.
Виж целия пост
# 117
3 бона и никакво ебане, АД!  Cry
защо си мислиш , че на мъжа ще се активизира сексуално точно на морето , след като иначе е малко пасивен ?

Те май никога не остават без децата, може би се надява, ако майка й гледа бебето, двамата ще имат повече време за себе си.

Това от една страна; от друга страна ако мъжът продължава да се ослушва, винаги може да ползва майка си за оправдание и самозаблуда, удобно е.
Виж целия пост
# 118
Абе аз ли не съм в час нещо или ми се струва, че някои хора са изперкали от жегата? Мира, ти за идиоти ли ни взимаш нещо или си си такава по природа? Не пързалка, ами направо по голямата писта май ни пускат!

Тя, нашата Мира, си е такава. Някои му казват интелект и чувство за хумор на това нейното...  Rolling Eyes
Аз друго му казвам, ама хайде, ще преглътна диагнозата, че да не се "убиди" женицата... Пък и в пресата няма да стои добре...    Flutter
А ако случайно има и грам истина в цялата описана ситуация, нито мога да съчувствам на мъжа ѝ, че я е взел и трае такава, нито на майка ѝ, че я е възпитала, но ми жал за децата ѝ, особено за голямото. Чудя се, щъркелът ли го е донесъл, или са го намерили в зелето, че собствената му майка не го брои за член от семейството, нито за човек, за чието щастие и желания я е грижа. Аман от майки-кукувици, които раждат деца наляво и надясно, а после очакват някой друг да им ги гледа.
Цяло лято това дете ще е без родителите си, а тя седнала да се тръшка за майка си.
Мира, продължавай с масльонката, че нещо взе да дращи...
Виж целия пост
# 119

Цяло лято това дете ще е без родителите си, а тя седнала да се тръшка за майка си.


Същата мисъл и мен ме споходи. Не я знам тази Мира каква е и коя е, но много са ми "странни" приоритетите й. Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия