Съпруги на военнослужещи - 5

  • 75 979
  • 751
# 60
Каккви са цените за шезлонг-за Флагман- ?Не,че сме претенциозни,но досега все сме си били с наш чадър,и ни се искаше една година да се погезим. Embarassed А близко ли са до водата нали и ние сме с дете Laughing
А как изглеждат въпросните бунгала поне ние май ще сме в такова... Thinking
Виж целия пост
# 61
TRIKSI, миналата година шезлонгите бяха по 4лв и чадърите по 5лв. Сега щом чадърите са по 6лв, сигурно шезлонгите са по 5лв.)
Има 4-5реда чадъри със шезлонги, така че, когато отидеш и където намериш място. )
Ние също сме с дете, но предпочитаме последните, че да може да си играе спокойно с пясъка.

Виж целия пост
# 62
Трикси, шезлонгите са по 5 лв, да....Ако искаш да си на първа линия, няма как да стане  Twisted Evil, отпред пред платените чадъри винаги има и лични такива. Точно поради тази причина аз купих на място чадър = чисто си казах, така и така няма да съм най=отпред, защо пък и да плащам. С личния, отивайки по=рано, бях все на първа линия  Wink. Снимки имам на стая=двойка/спалня/море....
Виж целия пост
# 63
Аз пък мразя да съм отпред и всичко живо да ми минава през главата. ) Да не говорим за децата, които се настаняват там да ровят, правят замъци и какво ли още не. )
Виж целия пост
# 64
Благодаря ти AIR,права си няма как да гледам детето,а да си плащам,и пак да седя до водата.... Simple Smile
Можеш ли да пуснеш снимки.....ние сме спалня и допълнително май заради детето.Не че нещо,но пусто любопитство Crazy
Виж целия пост
# 65
Mirama,така е ,но мойта щерка седи все до водата и няма как а и все носим апаратче,мако джобни....и мъжо иска багажа да е под набюдение  Crazy
Виж целия пост
# 66
Mirama,така е ,но мойта щерка седи все до водата и няма как а и все носим апаратче,мако джобни....и мъжо иска багажа да е под набюдение  Crazy

И аз така  Peace. По=важното беше да си лежа, да чувам на синковеца гласа или директно да го виждам и той да си играе на място, което предпочита. Да не забравяме, че аз бях и по най-горещото време, така че беше препоръчително детето да е колкото се може повече във водата. И така реших проблема - хем на мама й е добре и спокойно, хем и детенце се забавлява  Peace

Ето снимки: http://airradi.snimka.bg/other/konstantin-i-elena-2012.691546   
Първите снимки, с красиво подредените хавлии по леглото, ги изтрих без да искам Embarassed и веднага след това нащраках тези, докато още съвсем не бяхме разхвърляли Peace  Simple Smile Изгледа от терасата е мрачен, защото морето ни посрещна с проливен дъжд  Simple Smile
Виж целия пост
# 67
Mirama,така е ,но мойта щерка седи все до водата и няма как а и все носим апаратче,мако джобни....и мъжо иска багажа да е под набюдение  Crazy

И аз така  Peace. По=важното беше да си лежа, да чувам на синковеца гласа или директно да го виждам и той да си играе на място, което предпочита. Да не забравяме, че аз бях и по най-горещото време, така че беше препоръчително детето да е колкото се може повече във водата. И така реших проблема - хем на мама й е добре и спокойно, хем и детенце се забавлява  Peace

Ето снимки: http://airradi.snimka.bg/other/konstantin-i-elena-2012.691546   
Първите снимки, с красиво подредените хавлии по леглото, ги изтрих без да искам Embarassed и веднага след това нащраках тези, докато още съвсем не бяхме разхвърляли Peace  Simple Smile Изгледа от терасата е мрачен, защото морето ни посрещна с проливен дъжд  Simple Smile
         Хубави снимки,стаята е хубава,дано и бунгалата вътре де са такива.Имали много хора следобед на басейна?Ние ще ходим чак на 25 август,дано да няма толкова хора Simple Smile
Виж целия пост
# 68
Момичета, всички детски градини към МО ли ще почиват през август? В Ст.З няма да работи, но не знам това решение "отгоре" ли е, или на местно ниво. Thinking
Виж целия пост
# 69
Mirama,така е ,но мойта щерка седи все до водата и няма как а и все носим апаратче,мако джобни....и мъжо иска багажа да е под набюдение  Crazy

И аз така  Peace. По=важното беше да си лежа, да чувам на синковеца гласа или директно да го виждам и той да си играе на място, което предпочита. Да не забравяме, че аз бях и по най-горещото време, така че беше препоръчително детето да е колкото се може повече във водата. И така реших проблема - хем на мама й е добре и спокойно, хем и детенце се забавлява  Peace

Ето снимки: http://airradi.snimka.bg/other/konstantin-i-elena-2012.691546   
Първите снимки, с красиво подредените хавлии по леглото, ги изтрих без да искам Embarassed и веднага след това нащраках тези, докато още съвсем не бяхме разхвърляли Peace  Simple Smile Изгледа от терасата е мрачен, защото морето ни посрещна с проливен дъжд  Simple Smile
         Хубави снимки,стаята е хубава,дано и бунгалата вътре де са такива.Имали много хора следобед на басейна?Ние ще ходим чак на 25 август,дано да няма толкова хора Simple Smile

Sledobed, ходихме първо на плаж, после на басейн, винаги имаше места...
Виж целия пост
# 70
Имаше тук пишещи майки, които са ходили в Калероя. Тъй като съпругът ми ще бъде там на санаториум, а аз и детето- в съседна къща. Четох, че може да се ползват басейните на санаториума. А за хранене?- има ли възможност за външни хора или си е стол, само за почиващит там.
Благодаря предварително за отговорите !  bouquet
Виж целия пост
# 71
iniici, ресторанта на Калероя е само за почиващи в базата. А вие защо не отидете като съпруга и дете на военен и да се настаните в базата?
Иначе в самия комплекс има също ресторант, който е на добри цени и готвят вкусно.
Ние миналата година с дъщеря ми там се хранехме, защото решихме да не плащаме за храна, а и мъжо каза, че не е кой знае каква. )
Басейните могат да се ползват, то там ходят от къде ли не.
Виж целия пост
# 72
Да се включа и аз за Несебър. Бяхме от 11-ти до 21-ви. Доволна съм и ми хареса. Почти няма забележки, единствено че нашата стая беше без тераса, което си е кофти...
Пред блокчето имаче две пейки с една маса, та там  отсядахме Peace
От храната съм доволна също. Разнообразна и вкусна и топла разбирасе. Бих отишла там и втори пъки  Hug
Виж целия пост
# 73
Мирама, благодаря!Събота отиваме на море, навръщане оставяме мъжа в Хисаря и аз и детето- само 2 дни, толкова ми е отпуската. Та затова питах- дали може да се храним там. Правилно ли разбрах- в този ресторант към комплекса може?
Виж целия пост
# 74
Имаше тук пишещи майки, които са ходили в Калероя. Тъй като съпругът ми ще бъде там на санаториум, а аз и детето- в съседна къща. Четох, че може да се ползват басейните на санаториума. А за хранене?- има ли възможност за външни хора или си е стол, само за почиващит там.
Благодаря предварително за отговорите !  bouquet
За басейните мога да кажа, че е много спокойно тази година в сравнение с миналата.Подозирам, че е защото за външни лица от тази година е 8лв /за сравнение на Акваленд 8/10лв/ и като сложиш и пътните не си струва.За почиващите, военни и техните семейства е 3лв входа, за децата не плащахме.Вътре при басейните има скара, картофи, салатати, бири и безалкохолно, можете там да хапвате наобед.Стола е само за почиващи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия