Бихте ли отказали секс , ако ...

  • 118 758
  • 1 512
# 240
Реклама, Янечек, ти си знаеш. Част от огромната индустрия.
Виж целия пост
# 241
Безспорно рекламите влияят на всички, обаче чак толкова да се промени човек? Да започне мъж на 35 години тепърва да се щави, ама иначе шкембето си седи същото. Миналото лято си е ходил с косми, обаче това - без косми.
Или досега си си махала само космите на краката и изведнъж почваш и на ръцете. Или допреди си си правил най-спокойно секс с естествени мъже и изведнъж почваш да се гнусиш ако не са обръснати.
Виж целия пост
# 242
Labrador, с нея в тоалетната ли ходиш?. ))))

Янечек, това с ръцете и аз не го схващам, ама то щото съм си задръстена. )
Нито при мъже, нито при жени ми харесва. Дори при жени ми е по-отблъскващо. Винаги си личат разни пъпчици и наболи косми от този тормоз върху кожата.

И аз съм от задръстените- направих го един път за проба и се ужасих от себе си. Заприличах на извънземно. То така изглежда всеки, който е напълно обезкосмен, като ония златните, полираните от Вавилон 5 или Стар Трек.

Виж целия пост
# 243
Fuck, темата е станала доста гадничка Rolling Eyes
Виж целия пост
# 244
... един къс при нормално състояние може сериозно да повлияе на решението ти за секс  Grinning
Ако сме стигнали до събличане и той е все още в нормално състояние...  Thinking
Виж целия пост
# 245
По-вероятно е да останат изненадани тези, които си лягат с някой от първия път. При мен няма такива неща. Аз ще съм излизала поне месец с него ,ще се се целували поне 20 пъти, ще съм го опипвала в колата, ще съм усетила как мирише още на третата секунда. Ще знам окосмен ли е, не ли. Също и размера му.
Не виждам с какво може да ме изненада, ако реша да си сваля гащичките за него. Sunglasses
Виж целия пост
# 246
По-вероятно е да останат изненадани тези, които си лягат с някой от първия път. При мен няма такива неща. Аз ще съм излизала поне месец с него ,ще се се целували поне 20 пъти, ще съм го опипвала в колата, ще съм усетила как мирише още на третата секунда. Ще знам окосмен ли е, не ли. Също и размера му.
Не виждам с какво може да ме изненада, ако реша да си сваля гащичките за него. Sunglasses

С гонорея.
Виж целия пост
# 247

тъкмо пишех генитален херпес  Mr. Green
Виж целия пост
# 248
Болестите  на половата система смърдят и няма начин да не се усетят, не може да ме пипнете тук. Дайте друг пример Laughing Mr. Green
Виж целия пост
# 249
Татуировка на пениса "Мама".
Виж целия пост
# 250
Болестите  на половата система смърдят и няма начин да не се усетят, не може да ме пипнете тук. Дайте друг пример Laughing Mr. Green

Марш обратно в часа по полова просвета! Някои са напълно безсимптомни, особено при мъже.
Виж целия пост
# 251
Татуировка на пениса "Мама".
Ох пък ти Joy Или някое женско име. А мъжко ooooh! Joy
Виж целия пост
# 252
А, може да пише мама, ама като се разгъне, да пише Митко е*ача от Долна Махала...
Виж целия пост
# 253
По-вероятно е да останат изненадани тези, които си лягат с някой от първия път. При мен няма такива неща. Аз ще съм излизала поне месец с него ,ще се се целували поне 20 пъти, ще съм го опипвала в колата, ще съм усетила как мирише още на третата секунда. Ще знам окосмен ли е, не ли. Също и размера му.
Не виждам с какво може да ме изненада, ако реша да си сваля гащичките за него. Sunglasses

Щото си била мома. Като омъжена и майка, де това време. Гледаш го що годе угледен.
Виж целия пост
# 254
  Joy Oх..  Joy  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия