Бихте ли отказали секс , ако ...

  • 118 743
  • 1 512
# 1 380
Няма да съм спокойна и отпусната, като си се знам каква съм все ще ми се мотае из главата -ако стане гаф, после да следя истерично календара - ще ми дойде ли, няма ли да ми дойде. Един път съм го преживявала туй чудо.Повече няма да си го причиня. Naughty
Знам, че има мъже, които мрънкат срещу презервативите, но моят не е от тях. Никога не се е оплаквал, че му намалява удоволствието, а сме заедно от почти 16 години.
Виж целия пост
# 1 381
Мадам, ако си мислиш, че прекъснатият полов акт е "пазене"... Мъжът отделя сперматозоиди и преди еякулацията, просто са по-малко - всеки гинеколог ще ти го каже и навсякъде би могла да го прочетеш. Жената, спокойно може да забременее от някой такъв сперматозоид, аз познавам много такива непланирани бременности, завършили я с аборт, я с ново бебе. И тук във форума съм прочела за немалко. Peace
Виж целия пост
# 1 382
Въпрос на навик е дали ще ти харесва или не с презерватив. Да не говорим, че вече има и нелатексови за алергичните. С обрязан ли е по-добре или с презерватив?
Виж целия пост
# 1 383
Мен пък ме притесняват болестите,а не евентуална бременност,когато е без презерватив.С дългогодишен партньор съм,но това не е гаранция за нищо.
Виж целия пост
# 1 384
И без изневери може да станат големи поразии при един спонтанно отслабен имунитет, но това не е причина непрекъснато да се ползва презерватив и човек да го е страх. Ако и двамата партньори са в добро общо здраве, няма страшно.
Виж целия пост
# 1 385
Мен пък ме притесняват болестите,а не евентуална бременност,когато е без презерватив.С дългогодишен партньор съм,но това не е гаранция за нищо.
Те също са повод за притеснение ето защо за мен презервативът е идеалното разрешение.
Виж целия пост
# 1 386
Мадам, ако си мислиш, че прекъснатият полов акт е "пазене"... Мъжът отделя сперматозоиди и преди еякулацията, просто са по-малко - всеки гинеколог ще ти го каже и навсякъде би могла да го прочетеш. Жената, спокойно може да забременее от някой такъв сперматозоид, аз познавам много такива непланирани бременности, завършили я с аборт, я с ново бебе. И тук във форума съм прочела за немалко. Peace

Да, знаем, че до вчера се чудеше що е това прекъснат полов акт.
Но не подценявай информацията която имах хората по определени въпроси само защото ти нямаш такава.
Пределно ми е ясно какво се отделя преди еякулацията- простатна течност или предеякулационна, в която е допустимо съдържанието на сперматозоиди но не абсолютно достатъчни да извършат оплождане.
Друго да ти обяснявам ли за секса?
Виж целия пост
# 1 387
Няма нужда от такава ирония, Мадам, нали уж си задоволена - доста злобничко ми прозвуча.  Rolling Eyes  Laughing А това, че съм доста по-малка от теб не означава, че знам по-малко. Опитът не определя знанията. Гинеколог ли си? Медицинско лице?  Ако искаш, ми отговори на лични, за да не погрознее темата оттук нататък, но да знаеш, че така или иначе няма да ти отговоря.  Wink
Виж целия пост
# 1 388
Въпрос на навик е дали ще ти харесва или не с презерватив. Да не говорим, че вече има и нелатексови за алергичните. С обрязан ли е по-добре или с презерватив?

Обикновено като има „или“ очаквам да видя изключващи се или противоположни твърдения – а тук каква е връзката точно  newsm78

Разликата с или без презерватив за мен е огромна, за мъжа - честно казано не зная и не ме вълнува особено. Направо се чудя каква чувствителност имат каките ви - след като не отчитате разлика  Thinking
Виж целия пост
# 1 389
С или без капут за мен е все тая Peace За ММ също.
На чуждо обаче само с.Казала съм му да прави каквото иска, ако му се иска,но да вимава за болести
С прекъсат акт не познавам ни една забременяла.Ако пък не се усеща и вади насредата-вината е в него,не в предекулационната/баси и думата/му течност
Виж целия пост
# 1 390
Би ме смаял неприятно само ако не мога да му видя пениса без лупа....
Нищо друго за мен няма значение ако съм стигнала до събличане.....
+1!
Виж целия пост
# 1 391
Ако му мирише дупЕто или нещо друго Sick Няма ли да откажете аммммм Thinking
Виж целия пост
# 1 392
Мадам, ако си мислиш, че прекъснатият полов акт е "пазене"... Мъжът отделя сперматозоиди и преди еякулацията, просто са по-малко - всеки гинеколог ще ти го каже и навсякъде би могла да го прочетеш. Жената, спокойно може да забременее от някой такъв сперматозоид, аз познавам много такива непланирани бременности, завършили я с аборт, я с ново бебе. И тук във форума съм прочела за немалко. Peace
Да, може. Може и от вятър да забременее, ако вятъра духа откъм казармата... Joy
За оправдание може и да мине. Ако таткото стисне очите и повярва "на инат" — може.
Единствения вариант за грешка, е "прекъсването" да е "закъсняло с един такт", и някой да не си е признал... Embarassed
Виж целия пост
# 1 393

Да,ама мъжете казват,че им влияе на удоволствието...

Даа..., казват: "Все едно да ядеш шоколад с опаковката". Simple Smile
Виж целия пост
# 1 394
Yulichka e права, защо се правите на ударени, не ми е ясно.

To и абортът не е предпазване от нежелано забременяване, но ако питаш някои жени, друго ще ти кажат.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия