1АЕГ-ИНФОРМАЦИЯ

  • 197 022
  • 1 605
# 1 215
Да сега вече програмата е актуалната.
Началния курс и част от осмите чласове започват първа смяна от 8,00ч. ,че да поспят още мъничко.Такива облаги не се полагат на гимназистите първа смяна-за тях втория срок е с начален час 7,30ч. Laughing
Ала-Бала Peace ,май сте с нова класна,само тя ми е непознато име.Вероятно е по предмета "Свят и личност".
Да, нова е, но не знам по какво точно ще преподава.
Виж целия пост
# 1 216
Да сега вече програмата е актуалната.
Началния курс и част от осмите чласове започват първа смяна от 8,00ч. ,че да поспят още мъничко.Такива облаги не се полагат на гимназистите първа смяна-за тях втория срок е с начален час 7,30ч. Laughing
Ала-Бала Peace ,май сте с нова класна,само тя ми е непознато име.Вероятно е по предмета "Свят и личност".
Не мисля, че е актуална. Същата е от втори срок
Виж целия пост
# 1 217
Да сега вече програмата е актуалната.
Началния курс и част от осмите чласове започват първа смяна от 8,00ч. ,че да поспят още мъничко.Такива облаги не се полагат на гимназистите първа смяна-за тях втория срок е с начален час 7,30ч. Laughing
Ала-Бала Peace ,май сте с нова класна,само тя ми е непознато име.Вероятно е по предмета "Свят и личност".
Не мисля, че е актуална. Същата е от втори срок
За 12-ти поне е новата вече.
Виж целия пост
# 1 218
Да сега вече програмата е актуалната.
Началния курс и част от осмите чласове започват първа смяна от 8,00ч. ,че да поспят още мъничко.Такива облаги не се полагат на гимназистите първа смяна-за тях втория срок е с начален час 7,30ч. Laughing
Ала-Бала Peace ,май сте с нова класна,само тя ми е непознато име.Вероятно е по предмета "Свят и личност".
Не мисля, че е актуална. Същата е от втори срок
За 12-ти поне е новата вече.
За 8 и 9 клас е старата
Виж целия пост
# 1 219
Програмата е актуална за 11 и 12 клас, явно скоро и за останалите класове.
Виж целия пост
# 1 220
За 8 клас програмата е нова.
Виж целия пост
# 1 221
И за 10 клас е нова!
Виж целия пост
# 1 222
И за 9 клас е нова ☺
Виж целия пост
# 1 223
И аз да попитам, някой нещо за Чунтова по математика, споделяйте ,за да имаме време да търсим алтернатива МОЛЯ
Виж целия пост
# 1 224
Мина родителската среща на зайците.
Класната на 8Б е абсолютен новобранец, а и изглежда доста притеснителна. Аз се почувствах като динозавър в сравнение с нея Wink

Някой знае ли коя фирма шие униформите?
Виж целия пост
# 1 225
И аз да попитам, някой нещо за Чунтова по математика, споделяйте ,за да имаме време да търсим алтернатива МОЛЯ


Миналата година до края на първия срок класен ръководител ни беше Цв. Ганева (8в). След като напусна и на нейно място дойде Мартин Дамянов, като класен р-л назначиха Т. Чунтова, която преподаваше на класа по математика. Споделям нашето мнение...Ние сме изключително доволни от нея. Добър математик е, внимателна е и толерантна към учениците...но в 8 клас материала е много, а часовете малко...
М. Дамянов също беше за първа година (както и сега преподавателката на паралелката испански с бълг. език, доколкото знам са от един випуск на СУ). Той също се притесняваше на първата родителска среща, нормално...Изключително "нахъсан", знаещ, можещ, "в час с нещата" и работещ с желание млад преподавател....Децата научиха и ходеха с желание....

Успех на всички през Новата учебна година Peace
Виж целия пост
# 1 226
Здравейте, мина срещата вчера. Има ли някой от 8в?
Мартин Дамянов първоначално ме стресна - много млад, без почти никакъв преподавателски опит. Както той каза "ще бъда на 25 години" . После обаче ми хареса, много по-близо е до децата, надявам се да се получат нещата. Поне ентусиазъм не му липсва. Освен английски, каза, че има "лексикални познания" по немски, китайски и японски. Учил една година фармация, завършил софийския филология. Увлича се от всички природни науки, астрономията явно му е слабост. Правел група във ФБ с учениците си, където им качвал презентации. Хареса ми.
А, veruchi е писала за Дамянов. Кажи малко повече за преподаването му.
Виж целия пост
# 1 227
С него започнаха, в края на втория учебник и началото на третия.....така, че многото диктовки и многото думи през първия срок минаха с Цв. Ганева....имам наблюдение върху подготовката с него за външното оценяване - правеха непрекъснато тестове, пишеха есета....говори им само на английски....За повече подробности трябва да попитам сина ми....
Виж целия пост
# 1 228
Здравейте Simple Smile
И аз се присъединявам да следя темата. През тази учебна година моят младеж ще бъде в 8 ж, с класен Яна Божинова.
 Simple Smile
Виж целия пост
# 1 229
Ето какво открих, докато търсех информация за нашата класна (Яна Божинова) в нета:

https://binar.bg/23874/zashho-si-struva-vseki-da-prochete-kalunya-kalya
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия