Любов с двама и към двама

  • 31 645
  • 275
# 105
една жена и много мъже също е група. Стига тя да го иска, де! Иначе е групоово изнасилване.
Виж целия пост
# 106
Не е честно това:
А според мен е извратено да наричаш която и да било любов извратена. Любовта си е любов, това е най-светлото и красиво чувство, което е дар от Господа и което максимално доближава човека до него. Никой не може да бъде съден за любов.
Защо тогава сме готови да пребием с камъни педофилите ?
Едно е да има Любов в сърцата,друго е Любовта между краката.
Нали не смяташ,че е едно и също.
Май точно това казваш  Thinking
 
Виж целия пост
# 107
Даааам,иСпуснах педофилите.И те обичат.
Лизет,наистина ли си мечтаеш за групови изпълнения?Няма лошо.Всеки с вижданията,желанията и поведението си.Но,моля те,не го наричай любов
Виж целия пост
# 108
А твоята приятелка щастлива ли ?
Ти защо реши да пуснеш темата ?
Не е от възмущение,не е от любопитство,що ?
Виж целия пост
# 109
А твоята приятелка щастлива ли ?
Ти защо реши да пуснеш темата ?
Не е от възмущение,не е от любопитство,що ?
Щото тя го намира за ОК.Приятелката също.Иска да зае колко ние сме се сбъркали,че да се консервираме толкова спрямо казуса!
Аз ако съм на мъжа ще си вмъкна и някоя засукана мадама за разкош.И ще греем като Коледна елха  Heart Eyes
Виж целия пост
# 110
Почнахте вече да определяте като любов разни психични отклонения... Така както сте тръгнали скоро и до некрофилия ще стигнете. Laughing

Дали го намирам за ок? Не знам... Не знам какво да мисля просто. Не сме свикнали да виждаме подобни неща често в живота нали? Имам ясна позиция по повод еднополовата любов, но за групова любов не бях мислила. Не съм виждала подобни примери и нямам никаква представа как би могъл да се развие този казус във времето. Познатата ми е объркана в чувствата си между двама, имаше нужда да сподели и потърси съвет, а аз не мога да и дам.
Виж целия пост
# 111
Никой нищо не определя,просто ти каза,че всяка Любов трябва да се уважава.
Голяма част от хората за които говорихме също го правят от любов.Много често обсебени от някой,но не отвърнал на чувствата им,те я пренасят към други.

Познатата ми е объркана в чувствата си между двама, имаше нужда да сподели и потърси съвет, а аз не мога да и дам.
Това вече е различно.
Преди малко го беше представила като Рай. Grinning
Виж целия пост
# 112
Никой нищо не определя,просто ти каза,че всяка Любов трябва да се уважава.
Голяма част от хората за които говорихме също го правят от любов.Много често обсебени от някой,но не отвърнал на чувствата им,те я пренасят към други.

Познатата ми е объркана в чувствата си между двама, имаше нужда да сподели и потърси съвет, а аз не мога да и дам.
Това вече е различно.
Преди малко го беше представила като Рай. Grinning


Говорим за любов между психично здрави хора все пак. Може да не е обичайна такава любов и такива отношения, но аз не виждам признаци на някаква ненормалност. Само малко повече широкоскроеност, което пък от своя страна е присъщо за неординарни личности като тях.
Рай...не знам за тях какво е- не съм им била на мястото, знам само че познатата ми макар че е объркана, е безумно щастлива от тази любов. Рай ли е щом те прави щастлив?
Виж целия пост
# 113
Не виждам за какво да се кахърим или да ги ожалваме и оплюваме. До момента, в който щастието е повече от объркването се предполага, че ще се запази статуквото, ако нещо се промени в негативна посока, те хората ще си намерят решение. Нормално е жената да чувства И объркване, защото е нещо необичайно, рядко срещано и предполагам за нея изцяло ново.
Виж целия пост
# 114
Lizet33, аз както те чета след твоите уточнения....тук няма нищо скандално.
Обича си двама, среща си се с любовника, или какъвто там го определя и си прави секс с него, но не и пред мъжа си.
Тогава за какво толкова различно говориш?
Или разликата идва само от там, защото имат мнооого пари?
Това го правят и селяните, правят го и богаташите, нищо ново под слънцето.
Виж, ако се съберат 3та в една къща да живеят, всеки мъж да си има "стая" и дамата да ги посещава...да, това вече е друго...може и "любов" да е към двама.)
Виж целия пост
# 115
Lizet33, аз както те чета след твоите уточнения....тук няма нищо скандално.
Обича си двама, среща си се с любовника, или какъвто там го определя и си прави секс с него, но не и пред мъжа си.
Тогава за какво толкова различно говориш?
Или разликата идва само от там, защото имат мнооого пари?
Това го правят и селяните, правят го и богаташите, нищо ново под слънцето.
Виж, ако се съберат 3та в една къща да живеят, всеки мъж да си има "стая" и дамата да ги посещава...да, това вече е друго...може и "любов" да е към двама.)
Те в едно легло се сексят бе!Не в различни стаи Peace Поне Лизет така каза Thinking
Виж целия пост
# 116
Даааам, изгледах снощи филма.
Цялата тема е в негова чест.  Grinning
На Лизет и се ще, ама нямаааа  Laughing

На въпроса: испанското кино става все по-добро, едно от любимите ми.  Simple Smile
Виж целия пост
# 117
Даааам, изгледах снощи филма.
Цялата тема е в негова чест.  Grinning
На Лизет и се ще, ама нямаааа  Laughing

На въпроса: испанското кино става все по-добро, едно от любимите ми. Simple Smile

Да, а с него и скучаещите, преуспели в живота десетки.
Виж целия пост
# 118
Да не би някой да има задача  да пише есе за Лиля Брик?
Живели са заедно тримата, дамата дори не е красива, а се е радвала на любовта на двама и към двама.

Чак за групов секс не ми се вярва много в онези мрачни времена, а и го намирам за сквернословие към паметта на поета, но знае ли човек.
Виж целия пост
# 119
........................ Познатата ми е объркана в чувствата си между двама...............
Е, воала!   newsm10
После пак кажете, че не съм врачка...макар и без стъклено кълбо.    Laughing
Не написах ли на втора-трета страница, че мадамата още не е взела решение?Демек, мъжът й вече не я кефи, намерила е нова тръпка и се чуди дали да гони дивото , или да си стои при питомното.
Само дето това няма ама нищо общо с  любовта.
Към мъжа си вече няма тръпка , явно, а новият е все още САМО тръпка.
Та....така за "любовта" към двама.....
Поредният пример, че такова жУвотно нЕма.    Peace

Пп:Шанталче, те жегите до това водят....до нощно палаво будуване.    Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия