Любов с двама и към двама

  • 31 644
  • 275
# 165
БОЖЕ ГОСПОДИ, ПЪЛНО И АБСОЛЮТНО БЕЗУМИЕ Е ТОВА  И ВЪВ ФАНТАЗИИТЕ СИ ДОРИ ГО НЯМАМ,ЩО ЗА СЪРЦЕ Е ТВОЕТО - ЛЮБОВ КЪМ ДВАМА ЕДНОВРЕМЕННО,А ЗАЩО НЕ  ИКЪМ ТРЕТИ
Що се учудваш?     Laughing
Има си хора, дето могат и по 10 наведнъж да "обичат".....кво значение дали Иванчо, Пенчо, Маринчо....важно е мъж да е.....все "обичат".    Mr. Green
Виж целия пост
# 166
аз честно казано не виждам голяма  разлика дали е една жена и 2 или повече мъже или 1 мъж с 2 или повече жени...

обаче във варианта "той я дели, за да не я загуби" и  в това да "се конкурират, да я правят щастлива" не виждам  да има бъдеще...
Виж целия пост
# 167
В цялата тема не се намери никой който да го е изпитвал- всеки си говори само хипотетично.
Никой не би могъл да знае предварително какво би било ако му дойде до главата, така че хайде не бъдете толкова категорични в изказванията.
Виж целия пост
# 168
80 % от нещата са се случвали на някой.
Може би само онази част с леглото ни бяга.
Виж целия пост
# 169
80 % от нещата са се случвали на някой.
Може би само онази част с леглото ни бяга.


Целият казус е в леглото. Без него всичко е ясно и ординарно.
Виж целия пост
# 170
В цялата тема не се намери никой който да го е изпитвал- всеки си говори само хипотетично.
Защото не е възможно.    Laughing   

80 % от нещата са се случвали на някой.
Може би само онази част с леглото ни бяга.


Целият казус е в леглото. Без него всичко е ясно и ординарно.
Т.е.?   newsm78
Без секса си живеят като братчета и сестричка, обаче стигнат ли до него , и се почва :кой кого "обича " повече?Защо се търкаля с него 10 минути повече?Защо неговата свир..а е по-дълга?
Какъв точно е креватния казус?    Simple Smile
Виж целия пост
# 171
В цялата тема не се намери никой който да го е изпитвал- всеки си говори само хипотетично.
Никой не би могъл да знае предварително какво би било ако му дойде до главата, така че хайде не бъдете толкова категорични в изказванията.
Е то това нещо не ти идва само до главата, сам си го докарваш.  Да ти дойде само е да спечелиш от тотото, в този случай е същото като, както казват да ти се случи да се напиеш - ами не се случва, сам си го правиш!
Виж целия пост
# 172
В цялата тема не се намери никой който да го е изпитвал- всеки си говори само хипотетично.
Никой не би могъл да знае предварително какво би било ако му дойде до главата, така че хайде не бъдете толкова категорични в изказванията.
Е то това нещо не ти идва само до главата, сам си го докарваш.  Да ти дойде само е да спечелиш от тотото, в този случай е същото като, както казват да ти се случи да се напиеш - ами не се случва, сам си го правиш!

Любовта идва както печалбата от тотото. Тя е дар от Бога и се дава без да я търсиш или правиш. Тя просто идва и не пита.
Виж целия пост
# 173
Е то вече не стана ли ясно, че не е точно любов, а   краткотрайно заслепяване, сексуално привличане или нещо подобно, поне в този случай. Всъщност като са тримата заедно ли живеят или се събират само по "поводи"?
Виж целия пост
# 174
Любовта е велико чувство.
С нея шега не бива,но нали не си лягаме с всички които обичаме,
или поне не наведнъж  Mr. Green
Виж целия пост
# 175
Е то вече не стана ли ясно, че не е точно любов, а   краткотрайно заслепяване, сексуално привличане или нещо подобно, поне в този случай. Всъщност като са тримата заедно ли живеят или се събират само по "поводи"?

Е не ти ли стана ясно че няма как ти или който и да било друг извън тази тройка да определяте любов ли е това или не.

Цитат
Любовта е велико чувство.
С нея шега не бива,но нали не си лягаме с всички които обичаме,
или поне не наведнъж

Какво пречи?
Виж целия пост
# 176
Да ти кажа пък, че определям: НЕ Е ЛЮБОВ, те да му казват както си искат!
Виж целия пост
# 177
Да ти кажа пък, че определям: НЕ Е ЛЮБОВ, те да му казват както си искат!

Аз пък определям че ТИ никога не си имала любов. Пък ти както искаш му казвай.
Виж целия пост
# 178
а ти защо всъщност толкова се натоварваш?
Виж целия пост
# 179
 smile3534
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия