В коремчето на мама отеснява и палавото СЕПТЕМВРИйче все по-нетърпеливо става!

  • 26 418
  • 728
# 465
Морген Hug
Как се наспах днес, супер - легнах в 22ч с малкия и откарах до преди половин час Wink
Пипи, страхотна тортичка Peace
Мама Зайка, Данайче и свички други с проблемчета - малко остана Hug  bouquet
Августа, много добри размери на бебчо, браОс Hug
Meri_geri, как е снахата тази сутрин Whistling
Виж целия пост
# 466
Добрутро!
мама зайка  Hug!С теб сме,стискам палчета:)
canka1987 ,аз няколко пъти съм писала,че на мен срещу подуването на краката ми помогна едно немско мазило с див кестен и червени лозови листа.Попитай в някоя аптека,в която продават повечко козметика.
francheskasweet ,може би малко късно си давам мнението,но и аз съм за първата кошарка Wink
F.a.t.e. ,аз ако някога изляза в отпуска преди раждането,ще имам прекалено много свободно време(от което малко се страхувам) и мога да отида до този магазин да ти купя такива боденца.Може и някой уикенд да отида.Кажи ми какви размери и с кои надписи ти харесват,както и какъв цвят искаш(също и по колко бройки от кое).Ще ти ги пратя или по Еконт или по някакъв друг начин Heart Eyes.
Виж целия пост
# 467
Добро утро, мамита. Grinning Тъкмо изгледах прогнозата и днес ще е...............  ooooh!, благородно завиждам да почиващите по море и балкани. Heart Eyes


Ева ... не се шашкай така, важното е бебчо да се движи, макар и леко  Heart Eyes И аз нали се бях ушашкала и само слухтях за движения. Наблюдавай си го, но не мисля, че има за какво да се притесняваш  Hug
Благодаря ти, Фейтче, опитвам се да запазя спокойствие.
 Иска ми се всеки ден да я виждаме, дали вече не се е отвъртяла. Hug

eva_82 аз ги боря със захар или газирана вода. Heart Eyes
Франчи и аз съм за първия модел. Simple Smile
Виж целия пост
# 468
Добро утро и от мен   bouquet
Августа,това което си писала за кърменето се припокрива 1:1 с това,което съм чела в книгата на Гру Нюландер,Азбука на кърменето.Препоръчвам я.Мисля да се придържам към нея.Тук,в България,ако питаш 10 човека ще получиш 10 различни съвета за кърмене нямащи нищо общо един с друг и една млада майка може много да се обърка.Нямам предвид консултантите по кърмене,а случайни хора.
Я,да ви питам за къпането на бебчето кое се мие първо-главата или дупенцето?
Виж целия пост
# 469
Добро утро коремчетаааа  Hug Mr. Green

Миленка ... то човек да не поспи повече и веднага ОмАаааа банбоните значи  Crossing Arms Mr. Green Hug

Ники мерси за кафенцето с паста и без бонбони ... вече  smile3502  Hug

Августа ... наисина интересна информация ... повечето неща съм ги чувала, но както казва Стефанелчето ... тук в БГ мнения и инфо много  Whistling Иначе новините за бебока са супер ... и вие сте като нас по-едрички  Mr. Green Hug

Ева82 .. много неприятно наистина  Tired Не съм имала киселини и не искам да имам  Praynig но дано е само нещо моментно, въпрки, че съм чумала, че майките които имат такива проблеми раждали бебечета  повече коса   superuu


F.a.t.e. ,аз ако някога изляза в отпуска преди раждането,ще имам прекалено много свободно време(от което малко се страхувам) и мога да отида до този магазин да ти купя такива боденца.Може и някой уикенд да отида.Кажи ми какви размери и с кои надписи ти харесват,както и какъв цвят искаш(също и по колко бройки от кое).Ще ти ги пратя или по Еконт или по някакъв друг начин Heart Eyes.


Ех миличка, много си мила  Blush Hug В момента имам много боденца и си мисля вече за по-големи да взимам, въпрки, че пак ще ми дадат, но тези са толкова сладки  Crazy Дали ще имат и с дълго ръкавче ... ако да, наистина може и да се възползвам по-нататъка, а пращането и плащането е лесно  Heart Eyes Hug


Ева ... не мисли много за това мила ... спинкай повече на ляво  Heart Eyes
Аз почти и основно на тази страна спЪ и вече кокала ми е изтънял сигурно  Joy ама още месец ще изкарам надявам се  Praynig Hug


Хубав ден на всички .... ние днеска пак имаме малко задачки за изпълнение и малко излизания, но ви следя  Sunglasses Hug  а после ще ви догонвам  smile3540

Виж целия пост
# 470
Добро утро ,сладурки Hug
много ви благодаря толкова силно затвърдихте мнението ми,много съм щастлива ще си взема това легълце на дизайн бейби Crazy и някой беше казал ,че във Виталиса има матраче от кокос за 60 лв леллелел супер Crazy
много се радвам
много ви цункам всички и отивам по задачки Peace стиснете ми палчета за днес и утре многооооо важни дни са в живота ми Praynig стиснете палчета в петък да ви се похваля Praynig Peace Hug
желая ви уникален ден,слънчев и усмихнат Hug
Виж целия пост
# 471

Ники мерси за кафенцето с паста и без бонбони ... вече  smile3502  Hug

Почерпката не е от мен Фейтче и аз бях сред черпените тази сутрин  Laughing
Ева82 .. много неприятно наистина  Tired Не съм имала киселини и не искам да имам  Praynig но дано е само нещо моментно, въпрки, че съм чумала, че майките които имат такив проблеми раждаби бебечета  повече коса   superuu
И това не е вярно имах киселини с баткото а се роди плешив  newsm47



Виж целия пост
# 472
Добро утро ,сладурки Hug
много ви благодаря толкова силно затвърдихте мнението ми,много съм щастлива ще си взема това легълце на дизайн бейби Crazy и някой беше казал ,че във Виталиса има матраче от кокос за 60 лв леллелел супер Crazy

Днес ще ходим точно до Виталиса за матрак  Heart Eyes
Миналата година бяхме взели такива, но пасле нали ги върнахме ... сега ще видим дали са същите и ако да, направо го мятаме в колата. Ако не ... сме харесали един на Бертони на подобна цена - 40 лв май беше Crazy


хахаха  hahaha hahaha hahaha hahaha Ники ... значи още спя  Mr. Green, признавам си, пак станах късно  Blush  Пипи .. тогава на теб мерсаж и сори, че те прекръстих  Mr. Green
Виж целия пост
# 473
Добро утро! Мерси за кафенцето след малко ще си го изпия,ще го преживея без бонбони,и тортата е идеална  Grinning
Това с киселините е до храна която се консумира,и аз имах минлата седмица 2-3 пъти и то все като си полегна,ставам 1 чаша студено мляко ми решава проблема-засега.С предната бременност почти нямах-само в 9-тия месец 4-5 пъти,а сина ми се роди с яко косище,всички го мислеха до 6 месец за момиче,после почнах да го подстригвам.
Виж целия пост
# 474
Добро утро,
Голямо писане е паднало, после ще ви чета. Засега отбелязвам на Мери-Гери, че ще ходя на лекцията.
Ако искаш отново да се чакаме отпред Simple Smile
Виж целия пост
# 475
Франческа, стискам палци  Hug относно легълцето, аз лично съм фен на кошарките, по-малко място заемат и можеш скрина и др мебели да разхвърляш където ти прецениш  Simple Smile

За къпането, на една лекция една акушерка показва как да се хване бебчето под мишничките и гърдите с едната длан, докато с другата ръка миеш отгоре надолу, главичка, гръбче, крачета и ръчички. Така и коремчето много много не се мокри, макар че дори да се намокри малко пъпчето, не било проблем. Дупенцето при момичетата се мие отпред назад към дупето, за да се избегне риска от инфекции...  Hug

Миленка, пробвай с талцид, аз съм против лекарствата, но последните 2 месеца, всяка вечер почти почнаха да ме мъчат киселинни парения и с талцида минават за минута. И е безвреден за нас  
 Wink

Пипито, мерси за почерпката, тъкмо това правя сега, кафенце и шоко курабийки... след като няма бонбони  newsm78

Усмихнат ден от мен  Hug
Виж целия пост
# 476
Добро утро момичета!Аз след малко съм на ЖК,дано беба е пораснала и е добре,а това че ако имаш киселини бебето ще е с коса ще видим,мойта беба  трябва да се роди с коса до кръста тогава Joy!Само това ме мъчи сяла бременност и нищо не помага!Хубав ден от мен!
Виж целия пост
# 477
На мен за киселините само и единствено обикновената сода за хляб ми помага Tired,даже вчера се чудех ако всеки ден до края пия дали ще си разбия стомаха...Ужас!

Milena_87 по-добре пий сода-газирана вода, содата за хляб наистина може да ти навреди на стомаха.
Виж целия пост
# 478
flowerofpeace и аз харесвам кошарките,но нямам място за нея и отделно скрин,в една стая живеем и нямам избор
иначе и аз харесвам китните и щаренки кошарки Peace
Виж целия пост
# 479

Meri_geri, как е снахата тази сутрин Whistling

Ммммм много добре, расте и хубавее  Mr. Green и ме подритва  Crazy

Данелия ще те чакам отпред, предполагам, че и малко по-рано от без 15 ще съм там, тъй като се обличам и тръгвам  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия