Кое Ви възбужда

  • 65 876
  • 288
# 105
Мнооооого неща могат да се случат, Бърди, много!
Не ми се сочат многото примери, но ако да речем някой на по- висок пост те извика в кабинета и отивайки към него , мислейки си "сега как ще ми набива канчето" А той врътва ключа след теб , вади го и ти казва "Духай" ! Shocked Shocked Дали изобщо ще духаш , дали ще има изобщо секс и ако го направиш , ще повториш ли? И много питанки има. А е интелигентен и начетен човек и духовно няма начин да не си допаднете, примерно.
Добре, че издънката е била малка, за голям гаф щеше да има камшик и садо-мазо...  Joy
Че какво смешно има? Понякога нещата са трагични, а не комични.
Виж целия пост
# 106
Ех, трагични чак. То всяка ситуация има изход.
Реално си е сексуален тормоз на работното място, което си е подсъдимо.
Инак погледнато - явно жената е продължила да работи на същото място - така че явно има и друго решение...ама тя не казва как е постъпила точно.
Виж целия пост
# 107
Хехе Гост22 реагира като всички мъже, на които съм разказвала случката. Както и сторилия каза, че се е пошегувал за да ми види реакцията. Отстрани е смешно, само да не си там. Мнооо- го забавно.
Виж целия пост
# 108
 Joy Сега вече и на мен ми стана смешно, егати шегата....
Виж целия пост
# 109
Joy Сега вече и на мен ми стана смешно, егати шегата....
Доста дебелокожа.
Виж целия пост
# 110
Ха шега ...
акмн
Виж целия пост
# 111
Ти от майтап не разбираш ли?
Виж целия пост
# 112
не.
Виж целия пост
# 113
тук съм съгласна с Лабрадор (изненадващо!)
Виж целия пост
# 114
След такава шегица щеше да е без предни зъби......
Виж целия пост
# 115
Добре, че не без нещо друго.
Виж целия пост
# 116
Всичко си му е на място. Не го мислете,  ма изобщо! В момента е в борда на директорите на една голяма банка.  Peace От всички гледни точки е пич , с изключение на секса. Не знам жена му как търпи. А и май, не ми влиза и в работата! Mr. Green
Виж целия пост
# 117
Ма значи, все пак -си си опитала да посвириш  Joy Joy
Въобще твоята история, щото ти премълчаваш – звучи все по- комично
Виж целия пост
# 118
Ма значи, все пак -си си опитала да посвириш  Joy Joy
Въобще твоята история, щото ти премълчаваш – звучи все по- комично

Не , къде съм го написала това? НЕ! И не , изобщо аз съм такъв характер, че ако няма правилния подход , да не говорим ако за  нещо ме заставят да правя - никога няма да го направя!
Виж целия пост
# 119
Росна китке, няма кво да се обясняваш повече....Хората искат кръв и зрелище - скучно им е! Angry
 Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия