В момента чета ... 12

  • 39 814
  • 741
# 525
Като говорите за Дългата разходка, аз започнах втория том на Игрите на глада. Уж щях да стискам до неделя, ама ей на, не успях  Mr. Green.
Виж целия пост
# 526
Като говорите за Дългата разходка, аз започнах втория том на Игрите на глада. Уж щях да стискам до неделя, ама ей на, не успях  Mr. Green.
Представям си те как стискаш, колкото и аз бих при такова изкушение. Laughing
Виж целия пост
# 527
Много бях смешна  hahaha. Сложила съм ги в една торбичка, а от издателството са пъхнали няколко разделителя. Тях ги "прочетох" и разгледах няколко пъти през изминалите дни, обаче днес капитулирах и по отношение на книгите.
Плюс това, нали се разбрахме като захладнее да ти ги пратя. Знам ли дали утре няма да дойдат минусовите температури - трябва да съм подготвена  Joy  Hug!
Виж целия пост
# 528
Много бях смешна  hahaha. Сложила съм ги в една торбичка, а от издателството са пъхнали няколко разделителя. Тях ги "прочетох" и разгледах няколко пъти през изминалите дни, обаче днес капитулирах и по отношение на книгите.
Плюс това, нали се разбрахме като захладнее да ти ги пратя. Знам ли дали утре няма да дойдат минусовите температури - трябва да съм подготвена  Joy  Hug!
hahaha JoyНечовешки, уникално ме разсмиваш винаги!
Аз  пък приключвам месеца с 50-ка отгоре и се чудя за новата на Кинг ли да ги дам + Безсъние, за Игрите ли, или за 10 трилъра втора употреба от Продавалника. Laughing
 И моЙта не е лесна. Tired Laughing
Виж целия пост
# 529
Имам Игрите и поне три трилъра, които не съм ти пращала за четене  Wink. Знаеш, че с удоволствие ще ти ги дам за прочит (даже и да не искаш  Mr. Green). Все пак, ако решиш да купуваш трилогията, да знаеш, че в сайта на издателството книгите се предлагат с прилична отстъпка и доставка, която е безплатна за клиента.
Това ми е постоянната дилема - с определен бюджет коя от всички книги да си купя  ooooh!.
Виж целия пост
# 530
Имам Игрите и поне три трилъра, които не съм ти пращала за четене  Wink. Знаеш, че с удоволствие ще ти ги дам за прочит (даже и да не искаш  Mr. Green). Все пак, ако решиш да купуваш трилогията, да знаеш, че в сайта на издателството книгите се предлагат с прилична отстъпка и доставка, която е безплатна за клиента.
Това ми е постоянната дилема - с определен бюджет коя от всички книги да си купя  ooooh!.
Hug
И аз, и аз. Хайде да идват минусовите, че да заседнем малко край библиотеките си. Който си има де, аз съм на рафтчета и кашони. Laughing
Виж целия пост
# 531
Абе момичета, аз като непросветена да ви питам - Филмът Игрите на глада по трите части ли е или само по първата? ( правя аналогия с трилогията Милениум, че филма беше по първата част). Мъжа ми препира да го гледаме, аз се опъвам, май ми се четат книжките първо.

За протокола аз след престой от почти 3 месеца и нещо се завърщам с четенето към изоставената ми книжка към средата " Шанхай", малко трудно започвам, предвид че я бях изоставила, заради здравословни проблеми, но се надявам бързо да наваксам , че доста книжки си накупих от Алеята на книгата и сега нямам търпение да се докосна и до тях.
Виж целия пост
# 532
В момента чета " Ричард III" на Шекспир.  Simple Smile
Виж целия пост
# 533
Ей, Джери, не искА моите "Игри..." значи  Crossing Arms Сърдя сЪ  Sunglasses За книжната ти дилема - аз бих си купила новата на Кинг  Hug И ще си я купя за РД...скоро  Whistling
Аз чета
Виж целия пост
# 534
Абе момичета, аз като непросветена да ви питам - Филмът Игрите на глада по трите части ли е или само по първата?
Филмът е само по първата книга  Peace В момента се избират актьори за следващите серии, в които има нови лица - справка съседната тема за трилогията Sunglasses
Виж целия пост
# 535
Ох, най- накрая и аз да попиша тук. Привърших с препрочитането на Каренина. Това впрочем е първата книга, която препрочитам, ако изключим задължителните, които трябваше в училище да се четат.

Сега се прехвърлих на вълна антиутопии и взех Фермата на Оруел. Днес ще я привърша и минавам на сборника Черно слънце от Читанката. Тези дни това ще е .
Виж целия пост
# 536
  Фермата я четох с голям интерес. Май скоро пак ще посегна към нея.

 Като четох 1984 оставах вцепенена на моменти, но с Фермата не  бе така.  Peace
Виж целия пост
# 537
В момента чета "Слугинята",много бързо ми върви ,гледала съм филма ,което трябваше да стане след книгата,за да и се насладя наистина..
Виж целия пост
# 538
Аз пък започнах третата на Катрин Панкол,нищо че някой каза ,че не е очарован ...все пак четох първите две,ще прочета и тази. Peace А иначе днес се купих "Татко "и "Художникът " на У.Уортън и съм много щастлива . Grinning
Виж целия пост
# 539
Фермата я четох с голям интерес. Май скоро пак ще посегна към нея.

 Като четох 1984 оставах вцепенена на моменти, но с Фермата не  бе така.  Peace

1984 я четох като ученичка и може би и нея трябва да я препрочета.

Сега гледам, че в Читанката са качили две книжки на Филипа Грегъри и веднага и тях заредиха на Киндъла  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия