В момента чета ... 12

  • 39 814
  • 741
# 510
Снощи започнах
Прави бяхте, няма оставяне! Четох до 3 през нощта! Днес на басейна продължавам, страхотна книга, много увлекателно написана! Благодаря на тази от вас, която я препоръча!   bouquet
Виж целия пост
# 511
 Pipi_ , завиждам ти за Оризовата майка!

 Май ще взема пак да я прочета.
 Аз съм я коментирала многократно. Със силни впечатления съм от книгата Хвалила съм я и ще продължавам да го правя.
 Не си спомням да съм чела отзив тук, за да я потърся. Просто в библиотеката си спомням, че ми се наби на очи и я взех. Прочетох я на един дъх.
 И оттогава нямам мира - искам да я  имам за себе си. Ноо, уви. Никъде я няма  в наличност.

 Аз преди малко започнах Моделът - Ларш Собю Кристенсен.
Виж целия пост
# 512
Лелее,Нели,с каква скорост четеш!Направо ти завиждам. Peace Аз напоследък нещо нямам много време,а съм се затрупала с книги ,които искам да прочета . " Оризовата майка " и на мен много ми хареса. Heart Eyes
Виж целия пост
# 513
Нези, ползвам активно отпуската си, че малко ми остана.

 За трите изминали дни прочитах по една книга на ден. Но те и книгите не са обемисти.
 Аз мога на ден да прочета над 200 страници. А последните книги бяха по 100  и няколко само. Wink

 Сега ще отивам отново до библиотеката. Ще върна две, имам да чета две в нас. Но пак ще взема нещо.

 Набелязах си онзи ден една книга от турска авторка. Жена за обесване май беше. Не я взех тогава и  сега само за това мисля. Луда работа. Не ми обръщайте Фнимание.  Laughing
Виж целия пост
# 514
Момичета, любопитно ми е, на какъв принцип избирате заглавията, които четете? И купувате ли всички книги или ги разменяте между приятели, или съответно библиотеки - макар, че те са доста бедни спрямо новите заглавия?

За себе си - общо взето се консултирам с приятели и доста често се допитвам до блога Книголандия. Рядко не ми е харесало заглавие, препоръчано от тях...Но има и такива.

И също - какво правите с книги, които прочитате веднъж и знаете, че няма да прочетете втори път, но вече сте купили? Защото аз имам подобен проблем и вкъщи вече се чудя, къде да ги държа
Виж целия пост
# 515
Има тема за размяна на книги ,даже две теми -едната е за постоянна размяна ,а другата е за временна .  Peace Ако искаш влез и ги разгледай. Simple Smile
Виж целия пост
# 516
И купувам и разменям с приятели. Обичам да имам хубавите книги за себе си, независимо, че не обичам да препрочитам.
Виж целия пост
# 517
Like_Smoke, аз почти вече не купувам книги(само на децата евентуално).
Купих си е-четец и свалям книги от Читанка.
Получавам книги и от Предай нататък книга.
Заемам и от библиотеката, където има доста нови попълнения.

За избор са ми много ценни мненията тук.
Виж целия пост
# 518
  Сега се завръщам от библиотеката с нови пет книги. Още бях награбила, но ги оставих. Освен това, презаписах други три.

 Взех Сянката на вятъра, но я върнах. Остава за следващия път.

 Аз все по-рядко купувам книги. Станаха доста скъпи. Но ако някоя книга силно ме е впечатлила, после я купувам, за да я имам и в моята библиотека.
 
 Искам да имам всичко на Стайнбек. Любим автор ми е.

 В нашата библиотека има много нови книги. Доста такива взех и аз бях първата, която ги отваря.
 Днес пак забелязах напълно нови книги.
 Тях ги подреждат на отделен стелаж и те просто привличат вниманието отдалеч.
 
 Който иска да чете, намира!  Peace
Виж целия пост
# 519
Благодаря ви, момичета! Ще разгледам линковете, защото имам няколко заглавия, които бих подарила на хора, които биха проявили интерес. Хубави книги, но не мой стил  Peace
Виж целия пост
# 520
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=665486.0-тема за размяна на книги                       
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=670622.0-тема за временна размяна на книги
Peace
Виж целия пост
# 521
  Прочетох Моделът.

 Със смесени чувства съм. Оценката ми е 7/10.

 Едно от изреченията беше цели 42 реда.  Shocked Една цяла страница и още малко. Е, нямаше други такива поне.  Laughing
Виж целия пост
# 522
Започнах

не съм чела книга на Стивън Кинг от ученичка и сега ми е интересно дали ще ме плени отново  Grinning
Виж целия пост
# 523
Започнах

не съм чела книга на Стивън Кинг от ученичка и сега ми е интересно дали ще ме плени отново  Grinning
Точно тази е идеална за завръщане към Кинг. Но не очаквай обичайните ''страшилки''. Друга бира е тази книга, една от най- силните на автора.  Peace
Виж целия пост
# 524
Бих добавила една от старите- нови на Кинг. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия