В момента чета ... 12

  • 39 814
  • 741
# 645
blackisback,има онлайн качени книги на Спаркс.В това число и "Тетрадката".
http://chitanka.info/person/nicholas-sparks
Тук има още две негови в това число и моята любима:
http://escape-bg.net/torrents.php?search=Nicholas++Sparks&ca … dead=0&lang=0

Виж целия пост
# 646
Чета "Токио:отменен " на Рана Дасгупта! Simple SmileМного интересна книга,отделни разкази,по-скоро съвременни приказки,написана с много въображение и и майсторство!Ще ми се да прочета и другата му книга!Ще се помоля в другата тема! Hug
Виж целия пост
# 647
Току що прочетох . Хареса ми, чете се бързо. Допадна ми стилът на авторката, ще потърся и други преведени нейни произведения. Интересно е, че книгата започва с края на историята. Така знаеш от самото начало колко зле ще свърши всичко. После препускаш през страниците и се чудиш как ли героите ще го докарат до там.
Виж целия пост
# 648
Чета "Токио:отменен " на Рана Дасгупта! Simple SmileМного интересна книга,отделни разкази,по-скоро съвременни приказки,написана с много въображение и и майсторство!Ще ми се да прочета и другата му книга!Ще се помоля в другата тема! Hug

Аз я имам другата. Не ми хареса особено... Мога да ти я дам... но не знам как. Simple Smile
Виж целия пост
# 649
А аз чета Цар Плъх на Джеймс Клавел. Увлекателна е.
Виж целия пост
# 650
Започвам тази книга, която взех от библиотеката. Нещо нямах настроение и взех само тази и "Цифрова крепост" на Дан Браун, която майка ми си хареса. Извадиха ми днес мъдрец и малко ми е криво... Дано книгата ми хареса  Grinning


Другото, което чета е втората част на Петдесет нюанса сиво, но тя ми е само за забавление  Laughing
Виж целия пост
# 651
  ЗориHug! Не те ли боли глава заради мъдреца? Почивай си, не се товари днес с книга.

 Дано не те разочаровам, но Виктория е най-слабата и неприятна книга, която четох напоследък.
 Сигурно не помниш коментара ми. Потърси напред. Мисля, че и Богинята се изказа след това със същото мнение като моето.

 Беше ми отвратително да я чета. Привлече ме корицата, затова бях взела книгата. А и беше съвсем нова. Но е пълно разочарование.
Виж целия пост
# 652
Чета "Токио:отменен " на Рана Дасгупта! Simple SmileМного интересна книга,отделни разкази,по-скоро съвременни приказки,написана с много въображение и и майсторство!Ще ми се да прочета и другата му книга!Ще се помоля в другата тема! Hug

Аз я имам другата. Не ми хареса особено... Мога да ти я дам... но не знам как. Simple Smile

Аз ще ти пиша на лични,и ще ти обясня! Simple SmileБлагодаря! Hug
А "Токио:отменен" е наистина много хубава-почти съм накрая и съм категорично възхитена,за другата -"Соло",не знам,ако още някой я е чел моля да сподели,дали си заслужава! Praynig
Виж целия пост
# 653
Както винаги чета 2 книги едновременно- "Изневярата"- Ивън Хънтър и "На изток от рая"- Стайнбек!
За първата мога да кажа ,че е интересна, книга за мафията и любовта, лесна за четене и увлекателна! За втората всички знаете ,че е невероятна и нз как не съм е чела по-рано!
Виж целия пост
# 654
Вили, страхотна е! Четох я като бях 8ми клас и още си спомням с детайли книгата. Което за мен е много, предвид, че не си спомням вчера какво съм вечеряла  Laughing

Аз да си кажа, че още малко и ще преполовя "Музей на невинността". Със смесени чувства съм засега. Изказът е великолепен- много и описателни думи, умело използвани епитети. Същевременно много ми харесва начинът, по който е поставен големият проблем на Турция и днес- дали да бъде модерна или традиционна и дали е възможно двете да се съчетаят. От друга страна обаче прекаленото задълбочаване в детайлите може би ще досади на някого. Действие понякога липсва прекалено дълго. Това са ми бележките досега  Simple Smile
Виж целия пост
# 655
 Не бих могла дори да си представя, че чета На изток от рая едновременно с друга книга.

 Рая достатъчно завладява. Аз се потапям изцяло в атмосферата на книгата. Не си позволявам да се раздвоявам с друго.

 Но всеки е различен.  Peace
Виж целия пост
# 656



Отдавна ме бе заинтригувала. Много ми хареса!
Виж целия пост
# 657
При мен се получава, защото имам винаги една книга на работното място и една вкъщи, че не си се носи в чантата ако чета само една Wink
Виж целия пост
# 658
Не мога да чета повече от 1 книга; ако го правя, то значи едната ми е скучна и я чета насила.

В момента съм на трета част на 50 shades. Харесва ми.
Виж целия пост
# 659
Не мога да чета повече от 1 книга; ако го правя, то значи едната ми е скучна и я чета насила.

И аз съм така. Обичам да се потапям в книгите, но за съжаление все по-рядко ми се случва...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия