В момента чета ... 12

  • 39 814
  • 741
# 720
Чета "Студени играчки са звездите" на Лукяненко. На две трети от книгата действието нещо умря.
Виж целия пост
# 721
eovin27, в началото съм още на "Марли и аз", доста забавна ми е. Филмът не съм го гледала, като завърша книгата ще поправя този пропуск.
Виж целия пост
# 722
Приключих с "Цитаделата" и сега съм на "Брат Од" на Дийн Кунц. Започва обещаващо.
Виж целия пост
# 723
 Преди минути дочетох Размишления в катраненото буре - Джак Харт.

 Още съм под влияние на книгата. Невероятна е. Различна е от всичко, което съм чела досега.
 Четох бавно, налагаше ми се често да спирам, да препрочитам, дори да се връщам назад.
 Тази книга трябва да я прочета още веднъж. Сигурно съм пропуснала много важни неща.
 И аз като Свет, бих могла да кажа, че това е откритието ми за тази година. Прочетох доста хубави книги, но при тази има нещо различно.
 Самият факт, че ме кара да мисля и да разсъждавам, е достатъчен.
 Днес, ако имам време, ще започна След багера.
Виж целия пост
# 724
"Изгубената дъщеря"

Прочетох на един дъх 100 стр. но наближава 2 ч. а ще ставам в 7... имам чувството, че мога да я изчета за една нощ... След Халед Хюсейни и Елиф Шафрак много се зарибих да чета такъв тип книги  Crazy

Малко е да кажа, че "Изгубената дъщеря" е УНИКАЛНА книга!!!  Peace
Чудно ми е, че май никой друг не е споделял в темата че я чете...
  Rolling Eyes




И аз я четох с голям интерес. Но мисля, че краят е малко претупан и неискрен. Иначе много ми хареса начина, по който описва Индия, но общо взето това ще ми остане като основно впечатление от книгата. Темата за осиновяването е доста повърхностно разгледана.
Виж целия пост
# 725
Започвам "Пътеводител на галактическия стопаджия". След толкова суперлативи за тая книга подхождам с малко страх, но да видим...  Simple Smile
Виж целия пост
# 726
Започвам "Пътеводител на галактическия стопаджия". След толкова суперлативи за тая книга подхождам с малко страх, но да видим...  Simple Smile

 Хубава е. Чак впечатлена не останах.
 Обаче дъщеря ми скоро я чете за втори път и умираше от смях.
Виж целия пост
# 727
Започвам "Пътеводител на галактическия стопаджия". След толкова суперлативи за тая книга подхождам с малко страх, но да видим...  Simple Smile
Те са няколко части, ти на пълното издание ли си се престрашила? Grinning
Аз отдавна се каня да препрочета всички части, но засега отлагам. Не знам дали ще ми хареса толкова, колкото когато я четох като ученичка в гимназията.
Виж целия пост
# 728
В момента чета "Хиляда сияйни слънца". Книгата много ми харесва и от сега съм приготвила и другата преведена на български книга на Халед Хосейни - "Ловецът на хвърчила".
Виж целия пост
# 729
В момента чета "Хиляда сияйни слънца". Книгата много ми харесва и от сега съм приготвила и другата преведена на български книга на Халед Хосейни - "Ловецът на хвърчила".
и двете са страхотни Peace
Виж целия пост
# 730
Днес започнах тази:  Grinning

Виж целия пост
# 731
А книгите на тази авторка имат ли някакъв ред? С какво да започна или няма значение?  Rolling Eyes
Аз от вчера започнах "Слугинята" и доста ми харесва, но нямам много време за четене ...
Виж целия пост
# 732
Аз не издържах и започнах едни разкази на Тихомир Димитров. "Душа на заем" ме беше впечатлила доста и си дръпнах другите му неща.
Иначе "Тай-пан" си я чета, макар да напредвам доста бавно, но си е хубава.
Скрит текст:
И тук има описание и то доста подробно на това как стягат стъпалата на младите момичета, чупят им костите, увреждат ги за цял живот, направо ги осакатяват, за да били хубави.
Друго, което ме впечатли е, че в Китай слуги не можело да бъдат жени, забранено е, само мъже.
Виж целия пост
# 733
За книгите на Филипа Грегъри мисля, че няма последователност...
Виж целия пост
# 734
Може би само "Другата Болейн" е преди "Наследството на Болейн"
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия