спадна или беше качило бебето на изписването

  • 6 495
  • 94
# 15
Синът ми се роди 3500, спадна до 3300, на изписването беше 3400 (след 3 дни)
Дъщеря ми се роди 3050, спадна до 2950, на изписването беше 3020 (след 3 дни)
Виж целия пост
# 16
Роди се 3700, на изписването беше 3500  Mr. Green После навакса.
Виж целия пост
# 17
И двамата бяха спаднали с около 100-150гр. при изписванията си.
Виж целия пост
# 18
Роди се 3 800, а на изписването беше 3 600.
Виж целия пост
# 19
Около 150 грама минус от рожденното му тегло. Изписаха ни на 4-тият ден след секцио цезарея.
Виж целия пост
# 20
Нормално е да има спад в теглото, но около датата на изписване би трябвало теглото да приблизително колкото рожденносто тегло.
Виж целия пост
# 21
Не знам до колко са свалили след раждането, но бяха почнали да качват при изписването след 7 дни. Вали се роди 2100 а я изписаха 2060, Миша се роди 2900 а я изписаха 2850. Хранеха се нормално с АМ от самото начало а вкъщи първия месец качиха над килограм и двете  Grinning
Виж целия пост
# 22
Повечето новородени имат спад в теглото след раждането/мекониум,околоплодни води/,след което бързо наваксват.
И с двете деца разликата беше около 200гр минус след процеса на раждане.
Виж целия пост
# 23
Роди се 3900, изписаха го 3620 на 3тия ден.
на конс. на 1м. беше 4700
Виж целия пост
# 24
-50 грама при изписване.
Виж целия пост
# 25
Ние се родихме 2480 и на изписването бяхме 2650 (след 5дни престой).
Виж целия пост
# 26
Разбира се, спаднали ги изписваха. Колко точно не помня, но дъщеря ми доста беше спаднала, на границата беше...
Нормалното е спадът да достигне до -10% от рожденото тегло, но не повече, преди да започне да се възстановява.
Виж целия пост
# 27
Винаги бебетата спадат на тегло след раждането, но ги изписват при започнало наддаване и над определени килограми /2300 г минимум/.
Моите се родиха 2200 и 2400. Спаднаха на 1900 и 2100. Изписаха ги на 2300 и 2500.
Виж целия пост
# 28
Роди се 4050 , изписаха ни 3 900. Незнам колко е била спаднала след раждането.
Виж целия пост
# 29
Роди се 3.480. При изписването на 5-тия ден беше 3.180. Класика Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия