спадна или беше качило бебето на изписването

  • 6 495
  • 94
# 30
Моят отслабна с 200 грама до изписването, но бързо след това ги възстанови.
Виж целия пост
# 31
 Синът ми се роди 5160гр. и на изписването на 5-я ден беше 4700гр. На един месец беше 5400гр.
Виж целия пост
# 32
моето момченце се роди 3.300 и при изписването беше 3.200 Simple Smile
Виж целия пост
# 33
Моята госпожица се роди 4050гр, а на изписването беше около 3850-3900.
Виж целия пост
# 34
Баткото се роди 3.050 кг , а го изписаха 2.940 кг.
Беба беше на стартовото си тегло - роди се 2.400 кг , 2.430 кг я изписаха
Виж целия пост
# 35
Роди се 2950, изписаха ни на 3-тия ден 2650,след това в къщи започна да си надава.
Виж целия пост
# 36
беба се роди 4,160кг. изписаха ни 3,900кг. при повечето бебчета е така спадат малко и после си го възвръщат доста бързо Simple Smile
Виж целия пост
# 37
3150 гр., на изписването - 3050 гр., 2 седмици по-късно беше 3400 гр.
Виж целия пост
# 38
Роди се 2600 гр, изписаха ни на 2580 гр - почти беше възвърнала теглото от раждането.
Виж целия пост
# 39
Големия ми син на изписването беше по-лек от родилното си тегло, но беше наддал от най-ниското си тегло. Не помня обаче точни цифри.
Малкия ми син е теглен при раждането и после след седмица, на различни кантари, та инфото при него не е достоверно.
Виж целия пост
# 40
И двамата спаднаха. Дъщеря ми се роди 3.560кг и ни изписаха 3.400, а малчо се роди 3.700кг и ни изписаха 3.410
Виж целия пост
# 41
И двата пъти,при изписването бяха спаднали от първоначалното си тегло Simple Smile
Виж целия пост
# 42
Спадна.Роди се 2,550 ,а на изписването/9ти ден/ беше 2,300.После бавничко започна да качва.
Виж целия пост
# 43
Със сравнително същото тегло ги изписаха и двете. Макар втората бебка май беше със 100 гр по-малко  newsm78
Виж целия пост
# 44
Роди се 3.550, изписаха я 3.520
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия