Бельото отвън

  • 44 875
  • 869
# 630
И аз се нареждам за "неподдържания" и "неоформен" на joy. Flutter
Виж целия пост
# 631
А какво е бабанковци.. newsm78 Laughing
Ето това Grinning


На мен този на аватара ти ми харесва.
Видно е, че и на мен така Joy
Шанталче, на това му се казва тяло, създадено с цел функционалност, а не изложбеност Wink. Нека е женствен, аз не придирям Blush

И последно- винаги съм мислела обратното- танга е прашката, а стинг онова дантеленото newsm78. Безпросветност, ейй Laughing

Виж целия пост
# 632
Няма лошо, щом си падате. На мен ми е като солета  Laughing, но на вкус няма приятели, знаете Peace
Виж целия пост
# 633
Аз дори предпочитам да е +5 кг отколкото -5 за един мъж, дори без да спортува.И за жените така мисля дори.Но всеки с вкуса си, така си е.
Виж целия пост
# 634
Този на аватара на Джой е страхотен. Ако на това му казвате слабичък, женствен и неоформен... ooooh! искам и аз един такъв. Този по-нагоре пък на мен ми идва твърде напомпан, не че не харесвам добре оформени мускули, ама това ми е прекалено.

Стринг не са ли онези най-изрязаните, тип 2 триъгълничета и няколко ластика?
Виж целия пост
# 635
Аз обичам слаби мъже, с издължени линии на тялото. +5 кг могат да са доста, особено при ръст под 1.80.
Виж целия пост
# 636
Аз обичам слаби мъже, с издължени линии на тялото. +5 кг могат да са доста, особено при ръст под 1.80.

Не е така бих казала. ) Може изобщо да не се усещат дори при ръст под 170см. )
Виж целия пост
# 637
Аз обичам слаби мъже, с издължени линии на тялото. +5 кг могат да са доста, особено при ръст под 1.80.

Аз за ниски мъже не говоря, не коментирам дори.Не харесвам такива.Аз съм 176см. изхождам от моя ръст за вкуса си  Crazy
Виж целия пост
# 638
Махнахме  бабанката, ама вашия слабичкия седи Laughing, я  върнете се към бельото Laughing
Виж целия пост
# 639
Ако трябва да сме точни кое какво е  Grinning

Стринг



Виж целия пост
# 640
Аз обичам слаби мъже, с издължени линии на тялото. +5 кг могат да са доста, особено при ръст под 1.80.
Не е така бих казала. ) Може изобщо да не се усещат дори при ръст под 170см. )
Затова и казвам "може", и двата варианта са с еднаква вероятност Peace. Представи си само всичките 5кг лепнати около кръста Laughing
Виж целия пост
# 641
Ако трябва да сме точни кое какво е  Grinning

Стринг




Ей това не ми е ясно каква сила го задържа на междукрачието...
Виж целия пост
# 642
Мадам Дьо Помпадур, това кеф ти на гъза за гащи, кеф ти на главата за диадема....)   Joy само трябва човек да реши в каква последователност...)
Виж целия пост
# 643
Махнахме  бабанката, ама вашия слабичкия седи Laughing, я  върнете се към бельото Laughing
Трябваше да си махне аватара ли момичето?  newsm78  Laughing
Виж целия пост
# 644
Махнахме  бабанката, ама вашия слабичкия седи Laughing, я  върнете се към бельото Laughing
Трябваше да си махне аватара ли момичето?  newsm78  Laughing
Може, защо не. Сега това е доста модерно, не знаеш ли Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия