Бельото отвън

  • 44 875
  • 869
# 645
Не знаех, но явно съм по модата без да искам.  newsm35
Виж целия пост
# 646
Може, ама нема Whistling. Въпреки че аз съм от модерните точно Mr. Green
Виж целия пост
# 647
Не спорете, най модерно е да се изтипосаш като мен.Но аз съм си ексхибиционист.. Laughing
Виж целия пост
# 648
loril , има си арматура на която е опънат плата  Grinning

Mirama , да много свежа идея в допълнение могат да се сложат няколко перца или изкуствено цвете  Laughing


Виж целия пост
# 649
Весе, то е модерно, ама само ако човек е хубав като теб Flutter. Аз предпочитам да си се крия зад солетки Laughing
Виж целия пост
# 650
Ах, Мадам, имах си аз без пера да е, моля ви .... Помпозност преди всичко smile3531
Виж целия пост
# 651
Весе, то е модерно, ама само ако човек е хубав като теб Flutter. Аз предпочитам да си се крия зад солетки Laughing

благодаря, сигурна съм че и ти изглеждаш много добре, обаче... Flutter
Виж целия пост
# 652
Е, джой, хайде сега, ти защото не си била с твоя снимка, без скромности.  Flutter

има си хас
Виж целия пост
# 653
Бях, ама не издържах, пък и ме е срам да облека глупостите, които плямпам, с реален образ Joy
Виж целия пост
# 654
joy_r, пичут на аватара ти Ян Торп ли е?

$hantalche , нещо не тА разбрах, ама карай  Grinning

Виж целия пост
# 655
Цитат
Може ли малко помощ с тези неологизми?
Каква е разликата между потник и топ и прашки и танга в съвременния български език? Simple Smile
Прашките са string, а tanga са нещо средно между бикини и прашки. Те такова.

Не е вярно това. Tanga, string и прашка е едно и също. Това, което си показала, e brasiliana (два еднакви триъгълника отпред и отзад). А има и perizoma/thong, което по-минималистично и от прашка/tanga.
Виж целия пост
# 656
Затова ли разсейваш така публиката?  Laughing
Хайде, част от нея.
Виж целия пост
# 657
Затова ли разсейваш така публиката?  Laughing
Хайде, част от нея.
Мхм Blush

Не е Торп, Мадам, друг от австралийските рекордьори е- Иймън Съливан. Торп и в най-крехките си години от олимпиадата в Сидни не е имал толкова слабо тяло. Ето ги и двамата заедно.
Между другото- Торп е най-любимият ми олимпиец евър, уникален шампион беше Heart Eyes
Виж целия пост
# 658
Цитат
Може ли малко помощ с тези неологизми?
Каква е разликата между потник и топ и прашки и танга в съвременния български език? Simple Smile
Прашките са string, а tanga са нещо средно между бикини и прашки. Те такова.

Не е вярно това. Tanga, string и прашка е едно и също. Това, което си показала, e brasiliana (два еднакви триъгълника отпред и отзад). А има и perizoma/thong, което по-минималистично и от прашка/tanga.
Сетих се, че точно тези двете, описани от мен, ги срещнах скоро при франсетата в Ларедут. Чак такава научна класификация на гащи не мога да правя.
Виж целия пост
# 659
хохо
аз и реално съм образ  облечен в същите глупости , които приказвам и тук...Т.е. разлика няма при мен.Та за това не се притеснявам от себе си.. Laughing
от олимпийските шампиони като физика харесвам Кубрат и Тервел Пулеви. Simple Smile /нашенски, родни/
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия