Бельото отвън

  • 44 875
  • 869
# 675
Плуването почна вече, по-рано днес. Бавни са без целите костюми, но пък колко е гот да гледаш повечко гола кожа... Mr. Green


Разполагам само с БНТ, но ще следя плувците. Да ти кажа предпочитам ги по бански, с онези целите ми приличат на водолази   Laughing

Vessi_to, онези снимки, които показа на твоя съпруг ли са?
Виж целия пост
# 676
Мадам,не съм омъжена аз.. Laughing
Близък приятел ми е, да кажем  Mr. Green
Виж целия пост
# 677
Само аз ли не бих имала нищо против мъж, изглеждащ и по единия, и по другия начин? Остарявам.
Виж целия пост
# 678
Хехехе, нее, помъдраваме. Тоест, разчитаме богатата им душевност  Wink

Вярно темата не влияе добре. Днес ми се наложи да отскоча до магазина както си бях по домашному. С една бяла рокля-гъзовейка. Да, ама се сетих, че съм с черно бельо. После поразмислих (домързя ме) , сетих се, че съм от провинцията, а ССФ е столичанка, или поне морска столичанка и напазарувах на пребежки.
Виж целия пост
# 679
не само е столичанка, а живее в центъра на София! да бъдем прецизни в изказа!
Виж целия пост
# 680
Далече съм от ССФ аз.Живея в малко средиземноморско градче...
Иначе във Варна, пак не става...макар и в центъра..Но, не, тц ...
Виж целия пост
# 681
не само е столичанка, а живее в центъра на София! да бъдем прецизни в изказа!
некои в други центрове живеем, ама пак ходим в черни гащи под белите рокли. И не само до магазина Mr. Green
Виж целия пост
# 682
не само е столичанка, а живее в центъра на София! да бъдем прецизни в изказа!
некои в други центрове живеем, ама пак ходим в черни гащи под белите рокли. И не само до магазина Mr. Green

Вие и ние по другите центрове не сме интересни. Важно е на пъпа на София как се ходи. Все пак там са модните икони.
Виж целия пост
# 683
ама чакай сега. да не бъркаме ССФ с обикновена модна икона! моля ви се...
Виж целия пост
# 684
Така е- да живее центъра на София newsm18
Виж целия пост
# 685
Мадам,не съм омъжена аз.. Laughing
Близък приятел ми е, да кажем  Mr. Green

 Аха... абе викам си аз чак пък такава такава смелост  Grinning Иначе готин е пича, нищо му няма, аз харесвам такива здравички с мускули  Party
Виж целия пост
# 686
ама чакай сега. да не бъркаме ССФ с обикновена модна икона! моля ви се...

Тъй, тъй! ССФ не е проста модна икона. ССФ е моден и нАучен корифей!
Виж целия пост
# 687
Не знам как се ходи в центъра на София, но ей така се танцува. Забележете, че само бельото не е отвън. Предварително се извинявам за шока, ама няма само на мен да ми е зле  Mr. Green

Виж целия пост
# 688
Ужас, никаква ССФ не става от мен, модна икона също - столичанка от центъра, а разхождам черни презрамки на цветни потничета най-редовно. Mr. Green Сигурно трябва да отида да се срамувам в ъгъла, че излагам фамилията така.
Г. Краули, то не е навън, защото липсва. Поне горното.
Виж целия пост
# 689
Айде при мен в ъгъла тогава Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия