Автоимунен тиреоидит на Хашимото (25)

  • 89 763
  • 730
# 315
Здравейте , новия ми резултат от ТСХ е 0,466 , продължава да пада , някой може ли да ми припомни долната граница през втория триместър колко беше ?

Това намерих:

Pregnancy Stage    Normal TSH Level
During First Trimester    0.24 to 2.99
During Second Trimester    0.46 to 2.95
During Third Trimester    0.43 to 2.78
Виж целия пост
# 316
Ния на мен Начев ми каза, че ако падне много ниско ТСХ-то не е страшно, важното е да не е високо  Peace
Виж целия пост
# 317
Мерси   bouquet
Виж целия пост
# 318
Здравейте,
има ли някой със сранични действия при прием на Еутирокс? Чудя се защото постоянно ми се спи от два дни и май ми пада и кръвното.....

 Peace
Виж целия пост
# 319
Хей, никой ли не знае дали Д-р Начев утре и в други ден ще бъде в Майчин дом? Много се надявам някой да каже, за да не му звъня за това. Все имам чувството, че адски много бърза и го притеснявам, което не е далеч от истината... Laughing
Виж целия пост
# 320
аз днес търсих д-р. Начев и исках да го посетя утре,каза ми,че сутринта пътува за чужбина,после се връща за малко /не можах да чуя добре,мисля,че каза,че в понеделник и вторник е тук/,след което заминава отново и ще бъде тук след 17ти със сигурност Peace
Виж целия пост
# 321
аз днес търсих д-р. Начев и исках да го посетя утре,каза ми,че сутринта пътува за чужбина,после се връща за малко /не можах да чуя добре,мисля,че каза,че в понеделник и вторник е тук/,след което заминава отново и ще бъде тук след 17ти със сигурност Peace

Благодаря ти.  HugДоколкото разбрах от поста ти на 10-ти и 11-ти ще е тук (другия понеделник и вторник) и след това след 17-ти. Явно тая седмица няма да се видим с него.
Виж целия пост
# 322
Едно една статия, на която попаднах днес: http://www.puls.bg/health/diets/news_11043.html?utm_source=Maili … +03.09.12+%D0%B3.
само да ми припомните хипотиреодизъм беше, когато ТСХ е под долна граница, нали?
Виж целия пост
# 323
Едно една статия, на която попаднах днес: http://www.puls.bg/health/diets/news_11043.html?utm_source=Maili … +03.09.12+%D0%B3.
само да ми припомните хипотиреодизъм беше, когато ТСХ е под долна граница, нали?

Пуснах я и аз, ама няма интерес. Mr. Green

Хипотиреоидизъм е когато ТСХ е над горната граница ( в ендемичните райони, дори над 2,5 - 3 вече започват наблюденията и проследяванията на пациента, а хипертиреоидизъм е когато ТСХ е под долната граница.
Виж целия пост
# 324
E, Merelenda, извинявам се за повторението, аз всичко чета, но...
Благодаря ти за бързото включване  Flutter аз това от самото начало не можах да го запомня и така си остана  Blush
Виж целия пост
# 325
E, Merelenda, извинявам се за повторението, аз всичко чета, но...
Благодаря ти за бързото включване  Flutter аз това от самото начало не можах да го запомня и така си остана  Blush
Няма за какво да се извиняваш.  Mr. Green
А иначе за хипо и хипер - ми по-добре, че не го и помниш. Не се вглъбяваш да го мислиш много заболяването. Hug
Виж целия пост
# 326
Здравейте,
има ли някой със сранични действия при прием на Еутирокс? Чудя се защото постоянно ми се спи от два дни и май ми пада и кръвното.....

 Peace
Съншайн, док. при когото ходя каза, че Еутирокса е със силно съдоразширяващо действие, та може  от него да си така.
 
Виж целия пост
# 327
Здравей, wackamotto,
Също така, има ли някой, повлиял се добре от пиене на селен - т.е. спадане на антителата?
аз от около месец го пия, ендокриноложката ми каза 2-3 месеца, че мога да го пия. Не усещам някаква промяна, но предполагам, че трябва да си пусна изследвания (ТАТ, МАТ), за да проследя евентуален резултат Simple Smile Мисля за моя си информация да ги пусна след 2 месеца примерно и пак ще пиша   bouquet
Виж целия пост
# 328
Здравейте,
има ли някой със сранични действия при прием на Еутирокс? Чудя се защото постоянно ми се спи от два дни и май ми пада и кръвното.....

 Peace
Съншайн, док. при когото ходя каза, че Еутирокса е със силно съдоразширяващо действие, та може  от него да си така.
 
Благодаря ти, днес се чувствам малко по-добре. Hug

Едно една статия, на която попаднах днес: http://www.puls.bg/health/diets/news_11043.html?utm_source=Maili … +03.09.12+%D0%B3.
само да ми припомните хипотиреодизъм беше, когато ТСХ е под долна граница, нали?
Мисля да спазвам и тази информация, соята отдавна знам че не бива да я консумирам макар че вместо месо ми се искаше да ползвам нея, но няма как. Peace
Виж целия пост
# 329
Здравейте , наложи се да направя мисед аборт в 8-ма седмица,върнах се към старата доза и сега искам да попитам  кога трябва да се изследвам пак? 45 дена от като се върнах на старата доза или сега нищо че 10 дена съм на различна доза?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия