Автоимунен тиреоидит на Хашимото (25)

  • 89 764
  • 730
# 330
wavey

Архи, стискам палци за прегеда при Начев днес и да кажеш после какво е казал, че мноУ хора чакаме  Blush

Аз си оставам на 75мг Л-тироксин + 1т. селен. Почвам серизоно да се питам какъв е този бум на хора с нарушена функция на ЩЖ  Crossing Arms Коментирахме в Искам бебе, че вероятно е и от храната, която консумираме (некачествена) newsm78

Към момичетата, които са в ремисия - ясно, че на някакъв етап сте стигнали до TSH в границите, но как решихте да спрете лекарствата и колко често правите контрола ?
По скоро вредна  Peace

Чувствам се ужасно зле, вие ми се свят и сякаш кръвното ми е ужасно паднало. И съм ужасно подута....
А за разходки няма с кой да се разхождам през деня Sad
Има ли някой който да се чувства така?
Виж целия пост
# 331
Разхождай се сама,толкова е приятно...никой не те натоварва с проблемите си...На каква доза си...Колко ти е кръвното....А за отоците аз приемам
Скрит текст:
билковия продукт Ликуит Оф
и съм много доволна
Виж целия пост
# 332
Разхождай се сама,толкова е приятно...никой не те натоварва с проблемите си...На каква доза си...Колко ти е кръвното....А за отоците аз приемам
Скрит текст:
билковия продукт Ликуит Оф
и съм много доволна
Не мога сама, много малко са местата които мога самичка да обиколя. Иначе за проблемите си права....
На 25 микрограма ...кръвното ми се променяше тези дни 110 на 85 последни спомени....
Как действа Ликуит Оф? Peace
Виж целия пост
# 333
Здравейте,
пиша Ви със следния въпрос. Имам Хашимото от година и половина, досега съм нямала проблем с регулацията на хормоните. Обичайно приеманата доза от мен е 50-75. По време на бременността ми я вдигнаха да 100-125 и всичко беше наред. След раждането съответно започнах да кърмя и ми казаха да върна старата доза от 75 за начало и след 30 дни да се изследвам...Да, но явно моите хормони са полудели и при прием за 30 дни на Л-тироксин 75 ТСХ ми е паднало до 0.02 Shocked , изследвах се в две лаборатории... Бях изненадана, защото се чувствам прекрасно, не съм усетила никакви симптоми...А през този един месец съм кърмила с грешна доза очевидно и се притеснявам дали моите високи нива на левотироксин, преминаващ в кърмата е бил проблем за бебетата ми, които са я приемали....Сега приемам 50 и утре съм на ново изследване...
Молв споделете вашия опит, че съм в шаш...
Мерси много:)
Виж целия пост
# 334
Съншайн, как няма с кой да се разхождаш Thinking къде живееш, може да измислим нещо Thinking
Shining_Sun, аз не мога да помогна, дано някой, който е минал през такава ситуация, да сподели опит. Само знам, че след раждане хормоните наистина откачат Crazy
Иначе аз трябваше да се изследвам края на август, но го отложих сега за септември, но от тук като разбрах, че д-р Начев ще пътува и ще е на работа след 17.09, реших другата седмица чак да се изследвам, иначе се чувствам добре (да не повярваш направо).
Предстоят 4-ри почивни дни - на всички, които ще използват последната възможност за почивка и релакс им пожелавам приятно изкарване. Аз ще съм си тук и ще боядисвам  clean
Виж целия пост
# 335
Съншайн, как няма с кой да се разхождаш Thinking къде живееш, може да измислим нещо Thinking
Shining_Sun, аз не мога да помогна, дано някой, който е минал през такава ситуация, да сподели опит. Само знам, че след раждане хормоните наистина откачат Crazy
Иначе аз трябваше да се изследвам края на август, но го отложих сега за септември, но от тук като разбрах, че д-р Начев ще пътува и ще е на работа след 17.09, реших другата седмица чак да се изследвам, иначе се чувствам добре (да не повярваш направо).
Предстоят 4-ри почивни дни - на всички, които ще използват последната възможност за почивка и релакс им пожелавам приятно изкарване. Аз ще съм си тук и ще боядисвам  clean
Писах лс. Peace
Виж целия пост
# 336
Разтваря се една капачка от сиропа /20мг./в 1 1/2л.вода и през деня си го пиеш...ще ходиш малко повече пъти по малка нужда,но отоците още на другия ден ги няма...съдържа 6 билки-листа от артишок,стъбла от полски хвощ,листа от болдо,царевична свила,листа от розмарин и листа от червена лозя.Испанско е.       Кръвното и при мен е в тези граници,но аз винаги съм била с такова....А за ходенето,една ходеща пътека или друг спортен уред би свършил добра работа,все пак трябва да има движение... newsm39
Виж целия пост
# 337
Момичета, исках да попитам, има ли някой, който да е забременял с толкова висока стойност на ТСХ, колкото мен.
Моята беше малко над 8.
Просто се интересувам, дали ще я смъкна бързо, защото честно казано доста ме притеснява.
Виж целия пост
# 338
Разтваря се една капачка от сиропа /20мг./в 1 1/2л.вода и през деня си го пиеш...ще ходиш малко повече пъти по малка нужда,но отоците още на другия ден ги няма...съдържа 6 билки-листа от артишок,стъбла от полски хвощ,листа от болдо,царевична свила,листа от розмарин и листа от червена лозя.Испанско е.       Кръвното и при мен е в тези граници,но аз винаги съм била с такова....А за ходенето,една ходеща пътека или друг спортен уред би свършил добра работа,все пак трябва да има движение... newsm39
Aми аз в момента пия хр.добавка за друг повод, която съдържа артишок.
Да и аз си мисля, че пътеката е най-добривариант особенно зимата но не мога да си я позволя за момента. И съм на други варианти едно от които ходене пеша. Hug

Момичета, исках да попитам, има ли някой, който да е забременял с толкова висока стойност на ТСХ, колкото мен.
Моята беше малко над 8.
Просто се интересувам, дали ще я смъкна бързо, защото честно казано доста ме притеснява.
Хех, моето е около 7 и пак си мислехза същото нещо! Явно тревогите ни са сходни на всички особенно, когато става дума за забременяване. Peace
Виж целия пост
# 339
Съншайн, аз може би не се изразих правилно. Аз съм вече бременна. Затова се чудех дали ще спадне бързо.
Виж целия пост
# 340
Съншайн,каква е добавката от артишок и доволна ли си от нея...аз си купих на Шоненбергер,но не я приемам редовно и ест.ефект не виждам/за вталяване/
Виж целия пост
# 341
Съншайн, аз може би не се изразих правилно. Аз съм вече бременна. Затова се чудех дали ще спадне бързо.
Peace

Съншайн,каква е добавката от артишок и доволна ли си от нея...аз си купих на Шоненбергер,но не я приемам редовно и ест.ефект не виждам/за вталяване/
За момента не мога да кажа пия го от скоро Цинарикс. Ще дам мнение по-късно. Peace
Виж целия пост
# 342
Здравейте!
Аз имам един тъп въпрос - трябва ли да се яде след приемане на Еутирокс-а? (20-30 минути след това имам предвид) или може и да не се яде? Питам, защото карам и нощни смени и като го взема сутринта хич не ми е до ядене и ми се иска да се бухна в леглото - дали е проблем? newsm78
Виж целия пост
# 343
Съншайн, аз може би не се изразих правилно. Аз съм вече бременна. Затова се чудех дали ще спадне бързо.
Peace

Съншайн,каква е добавката от артишок и доволна ли си от нея...аз си купих на Шоненбергер,но не я приемам редовно и ест.ефект не виждам/за вталяване/
За момента не мога да кажа пия го от скоро Цинарикс. Ще дам мнение по-късно. Peace
Цинарикс съм пила дълго време и пия в момента за стомашни проблеми.
Иначе не разбрах, какво друго се очаква евентуално като ефект от прием на артишок?
Виж целия пост
# 344
Здравейте!
Аз имам един тъп въпрос - трябва ли да се яде след приемане на Еутирокс-а? (20-30 минути след това имам предвид) или може и да не се яде? Питам, защото карам и нощни смени и като го взема сутринта хич не ми е до ядене и ми се иска да се бухна в леглото - дали е проблем? newsm78

Аз лично не смятам, че ще е проблем да не ядеш след приема на Еутирокс. Задължително е само, ако ядеш да има интервал 30 мин.
Преди аз бях от незакусващите и си ми влияеше хапчето Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия