Автоимунен тиреоидит на Хашимото (25)

  • 89 765
  • 730
# 630
Честита радост и от мен! Да ти е живо и здраво детето, а на теб бързо възстановяване!  bouquet
Виж целия пост
# 631
Little Evil, честито   bouquet Да ви е жив и здрав Велислав и само радост да ви носи!

Аз много оптимистично си записах час за ендо за 11.10, най-вече да разпитам на каква доза да мина след като родя, колко време да изчакам след раждането за първата контрола на хормоните и т.н. подобни въпросчета, ама ще видим дали въобще ще успея да си го дочакам   Laughing
Виж целия пост
# 632
Little Evil, честито! Да ви е здравичък и послушен Simple Smile
Леко възстановяване!   bouquet

Светле, на теб леко раждане  Hug
Виж целия пост
# 633
Little Evil, честито момченце! Да ви е жив и здрав и с много късмет!   bouquet
Виж целия пост
# 634
Little Evil, честито! Да расте много здрав, щастлив и усмихнат малкия Велислав!
svetla81, чужбинската ендокриноложка ми назначи доза за след раждането и ми каза да се появя 45 дни след раждането с изследвания, за да види как се отразява. От 112.5 ми каза да смъкна след раждането на 75 мг. В началото на декември мисля за всеки случай да мина и при Начев, защото тогава ще имам идване към София.
Виж целия пост
# 635
Little Evil, честито и от мен!! Да ви е жив и здрав, много да ви радва!! Simple Smile  Hug
Виж целия пост
# 636
Little Evil , честито  Simple Smile Да е жив и здрав малкия мъж , да носи много радост на мама и татко !

svetla81 , при теб не останало  Simple Smile
Виж целия пост
# 637
Честито и от мен на Little Evil! Много щастие и радост да ти носи рожбата!  bouquet

Росен-пресен резултат и от мен: ТСХ 1.56. Анти ТПО - очаквано високото 256.

Даже и повече очаквах, при положение, че не пия нито селен, нито нищо за тези антитела. От миналия февруари не бях го мерила, защото не ми се даваха излишни 15 лв., ама, нейсе, докторката вика: важно, било, да се знае, веднъж поне в годината. А преди година беше 225. Сега съм решиал да започна да пия селен. Харесала съм си един на Валмарк, 100 таблетки по 1000 mg. за 17 лв., а дано да има ефект.  Crossing Arms

И за ТСХ-то много се чудя сега. Последното, преди 45 дни беше 11, сега: 1.65 при л-тикоксин 100 гами. Много се изкушавам да си го самонамаля и да си направя едно примерно режимче 75:100:75, за не го забия иначе пак някъде при нулите, но докторката рече: по 100 ще пиеш, иде зима. Crossing Arms

Вие как мислите?
Виж целия пост
# 638
Дега, не зная има ли разлика в Селен-а на различните производители, но аз пия на Допел Херц. Селен Депо се води и е към 9 лв., но са 40 таблетки Rolling Eyes
Редактирам се. Моят е 50 мг, а този на Валмарк е от 100. Добре си се ориентирала към Валмарк Laughing

За дозата  л-тироксин нищо не смея да кажа Confused
Виж целия пост
# 639
Честито и от мен на Little Evil! Много щастие и радост да ти носи рожбата!  bouquet

Росен-пресен резултат и от мен: ТСХ 1.56. Анти ТПО - очаквано високото 256.

Даже и повече очаквах, при положение, че не пия нито селен, нито нищо за тези антитела. От миналия февруари не бях го мерила, защото не ми се даваха излишни 15 лв., ама, нейсе, докторката вика: важно, било, да се знае, веднъж поне в годината. А преди година беше 225. Сега съм решиал да започна да пия селен. Харесала съм си един на Валмарк, 100 таблетки по 1000 mg. за 17 лв., а дано да има ефект.  Crossing Arms

И за ТСХ-то много се чудя сега. Последното, преди 45 дни беше 11, сега: 1.65 при л-тикоксин 100 гами. Много се изкушавам да си го самонамаля и да си направя едно примерно режимче 75:100:75, за не го забия иначе пак някъде при нулите, но докторката рече: по 100 ще пиеш, иде зима. Crossing Arms

Вие как мислите?

Слушай си доктора, според мен Simple Smile

Little Evil, честито малко щастие! Нека ви е живо и здраво и много да ви радва! Simple Smile
Виж целия пост
# 640
Дега, не зная има ли разлика в Селен-а на различните производители, но аз пия на Допел Херц. Селен Депо се води и е към 9 лв., но са 40 таблетки Rolling Eyes
Редактирам се. Моят е 50 мг, а този на Валмарк е от 100. Добре си се ориентирала към Валмарк Laughing
Да, видях го и аз. Тук на на Допел Херц струва 5.58 лв., но са 50 мг. и са 40 таблетки, както си писала и ти.
А на Валмарк и малката (30 табл.) и голямата (100 табл.) са по 1000 мг.
Абе, с две думи стотачката си е най на сметка. Grinning
От тях ще си купя и догодина пукнато антитЯло няма да ми е останало в организЪма.  Laughing
Виж целия пост
# 641
٠•● Dega ●•, моето ТСХ преди 2 месеца беше точно, ама точно колкото твоето /свалих го за 45 дни с по-висока доза от около 7/ и аз като теб си мислех, че може да продължи да пада и се изкушавах да намалим дозата, обаче док рече: "Не, повече няма да пада.", та си останах на високата доза. Все ме е страх да не иде в другата крайност и си мисля дали да не си го проверя все пак, иначе док иска контрола чак декември. А за антителата и селена... к'во да ти кажа - гаранция Франция...Аз съм пила 2 пъти по 3 месеца безрезултатно...Сега пак пия де  Grinningнадеждата умира последна. Ама пък не си следя вече антителата и като не им обръщам внимание ей така ще се почувстват пренебрегнати и дето викаш "догодина пукнато антитЯло няма да ми е останало в организЪма". Joy
За косопада само напомням, че може и да се причини от предозирането на селен.
Виж целия пост
# 642
Всъщност, наистина, момичета - тези от вас, които пиете Селен, по колко мг. дневно пиете - 50, или 100?
Виж целия пост
# 643
Объркала съм цената, аз моят го взех за 6,80 (но пак при теб е по-евтино).
Когато ме диагностицираха ми изписаха Цефасел 2х1 т.е. 2х100 мг, но аз не го купих заради цената Blush
Сега ми е изписан с оглед предстояща ин витро процедура.
Идеята ми е, че и по 100 да пиеш, няма да е проблем. И ти пожелавам така да стане:


и догодина пукнато антитЯло няма да ми е останало в организЪма.  Laughing
Виж целия пост
# 644
٠•● Dega ●•٠ , аз пия Селен на Валмарк по 100 мг. Взимам го всеки ден по една таблетка след хранене. И така вече 8 месеца. В началото на Декември ще пусна ТРАК и мисля с него да видя как се движат антителата, та ще ви докладвам дали добре се влияят от толкова дълго лечение със Селен. Много ми се иска и аз да съм ги разкарала пустите му антитела, ама да видим Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия