Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са плановете за срещата на декемврийските мами в София?
Какви са мненията на майките относно желанието за второ дете?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са плановете за срещата на декемврийските мами в София?
-
Какви са мненията на майките относно желанието за второ дете?
-
Какви предизвикателства срещат майките в различни етапи от развитието на детето?
-
Как реагират майките след прегледите на бременността?
Огромно благодаря за новата темичка 

. Аз няма да копувам почти нищо защото имам всичко. Ако някои се интересува предното ми раждане беше с секцио заради диагноза прееклампсия. За упойките спиналните ами явно всеки по различен начин ги преживява защото на мен нищо ми нямаше. Не съм повръщала или да ми се вие свят всичко мина идеално а съм много много страхлива с нисък праг на болка. София не се притеснявай мила за надутите крака нормалнло е аз бях цялата като навилена все едно от чели накрая ми беше и трудно да дишам но надутите крака не е задължително да имаш албумин а и преекламсията до колкото знам не е чак толкова често срещано явление но се следи това е най хувабото което можеш да направиш.За шишетата съм много доволна от чико а имах много на авент но не ги харесвам .На Авент трява малко да не е толкова стегнато затворено шишето когато давате адаптирано мляко зада тече по свободно иначе бебето пие по трудно а за водата трябва да е по стегнато....но в процес на използването им всеки се ориентира какво е най добро за детето му.Ох май стана много дълго
и на края но на първо място бебето ми е добре и Ще е момче :сторк-boy: Да му мислят снахите

Но ще се оправим-знам че е само период и ще отмине,ако не се поддам на опитите му да ме манипулира(понеже за мен тръшкането си е чист опит да ме манипулира,за да му изпълнявам капризите 