Мисъл за покупки вече се прокрадва, цялата фамилия за ДЕКЕМВРИйчето се радва!

  • 27 106
  • 735
# 60
Manhamanha - браво за прекрасните новини и за юнака Simple Smile аз на първата ФМ в клиниката на Марков като бях, само повтаряше, че ще е голям дивак, а то се оказа момиченце. Постоянно мърдаше, махаше с ръчички, все едно ни поздравяваше нас. Simple Smile
Виж целия пост
# 61
Записах си час при д-р Спасов за 14 август, тогава ще съм 21 седмица, надявам се и със сърчицето всичко да е наред, за да е още по-спокойна бъдещата мама Simple Smile Благодаря на Brayda за допълнителната информация, която ми прати   bouquet
Виж целия пост
# 62
И аз да се запиша в новата ни темичка Simple Smile
Дано имаме само хубави новини в нея!
Виж целия пост
# 63
Kati - bati  и аз на 7,08 съм на ФМ Simple Smile
А относно баткото и моя сладур мн се радва засега и постоянно говори на беба през пъпа ми все едно е мегафон Simple Smile)))) , но ми е притеснено за после като се роди как
ще е...... а иначе и той не е ходим на градина от 1,06 , но мисля от септември до декември да го пусна , а после амй ще си е в къщи с нас.... но как ще го забавлявам пи цял ден......ума не ми го побира....
Виж целия пост
# 64

Бях на ФЕКГ при Велковски. Изключително мил човек - досега никой не ми беше обяснявал така като на малоумна кое е глава, мозък, лява ръка и т.н. ЛИчи си, че човекът има подход към децата...

DDeli, ФЕКГ при Велковски във Фемина ли си прави? Имам някакъв спомен, че беше споменала, че там ще ходиш, но като им разглеждам сайта, не го виждам там в списъка на специалистите.
Виж целия пост
# 65
Patio - Велковски е в 3-та Градска, а във Фемина е Спасов, аз ходих във Фемина вчера  Wink
Виж целия пост
# 66
Браво за хубавите новини от прегледите,нашата принцеса е вече 450 гр.дунда ще е май,вчера бях на ЖК хемоглобина пак нисък,от 114 ,сега 97,все забравям да си хапвам сместа от тахана..)))Отивам за болничен тази вечер на ЖК и сигурно ще ми изпише желязо или витамин ПРЕГНАКЕЪР ПЛЮС ОМЕГА ,някой пил ли е нещо за нисък хемоглобин,не съм привърженик и незнам дали ще пип нещо ,май по добре да наблщгам на храната ама .....)))Лек ден на всички!
Виж целия пост
# 67
Kati - bati  и аз на 7,08 съм на ФМ Simple Smile
И аз съм на 7-ми във Фемина от 08.30  Simple Smile
Благодаря за новата темичка   bouquet
За мое голямо учудване все още се появяват нови мами. Добре са ни дошли  Hug (то аз докато пиша то вече не са нови де...  Blush)
Виж целия пост
# 68
*лаленце* мога да ти кажа че аз изкарах цялата бременност на ТОТНЕМ това за ампули черни вътре.Даже и в болницата ми донесоха една кутия като родих (секцио)и там също пиех.Моя беше 65 като родих,а преди това 95-102 максимум.
Виж целия пост
# 69
 Mirela Filcheva ,уфф много нисък си имала и ти,дано се нормализират нещата,че хич не ми се пият.витамини ,железа и т.н.Аз по принцип съм си с нисък и сега от бременноста още пада..)))Ти си имаш анемия сигурно,отпреди да завременееш 65 много нисък..)))Благодаря за отговора..)))Дано не стигам до ампули.. Praynig
Виж целия пост
# 70
65 ми беше след като родих,а по време на бременноста ми беше 95-100.Тези ампули са:желязо,манган и мед(станах да видя на кутията какво пише)не са вредни.Яж свинско,грозде...
Виж целия пост
# 71
Там е работата,че не ми се яде месо и сладко не ям,не обичам,а откакто забременяхмни салам,ни луканка,ни месо,освен пилесха пържола само,не ми се яде това месо бе ..)))))Но е се налага да хапвам месо сега накупих си мръвки вчера и почвам..)))Няма лапад и спанак по това време,но доки каза брускелко зеле и брокли..и сок от цвекло започнах пия всеки ден по една голяма чаша,та да видим..))
Виж целия пост
# 72
Хапвай каквото можеш и каквото ти се яде.Дано да не стигаш до хапове и ампули.Успех в качването на проклетия хемоглобин!:)
Виж целия пост
# 73
*лаленце*, аз днес бях на ЖК и доки ми каза да взимам по 1 хапче през ден Малтофер. Хемоглобинът не ми е чак толкова нисък, според мен - 119, но неговите препоръки бяха такива + по-богати на желязо храни.  Peace

Иначе за протокола - всичко е наред, а бебко е 520гр.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 74
Цоп и от мен.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия