Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
Какви са плановете за срещата на декемврийските мами в София?
Какви са мненията на майките относно желанието за второ дете?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми, обсъждани във форума?
-
Какви са плановете за срещата на декемврийските мами в София?
-
Какви са мненията на майките относно желанието за второ дете?
-
Какви предизвикателства срещат майките в различни етапи от развитието на детето?
-
Как реагират майките след прегледите на бременността?

И това при положение, че някой неща ще ми ги дадат приятелки
Ето един друг марков: http://www.pakostnik.com/bg/productdetails.php?id=12036&cat=35
А при сезонни намаления 70 % са си супер! Тези от секцията Уолт Дисни са по-скъпички, заради авторските права на картинките

А за количката - по-добре на място да си прецениш, на всеки са му удобни различни неща. Не съм чувала отзиви, но на външен вид ми харесва.
Бих избрала втората, заради гумите.
Камерите - също. Не харесвам Биг Брадър. 

В София реки няма.