БУРГАС

  • 48 355
  • 751
# 420
Димо Колев на ул.Македония между Александровска и Ботева от лявата страна.Той и жена му работят там,жена му се казва Боряна ако не се лъжа.
Виж целия пост
# 421
Zdraveite,ima li maiki koito haresvat metodite za ranno detsko razvitie na Glen Doman?Probval li e nqkoi softuera na brillkids? Opitvam se da namerq samishleniszi,mojem da si pomagame... Simple Smile
Виж целия пост
# 422
Да питам майките на момчета, от кога ги учат да пишкат прави? Мойто още пишка на гърне, Вчера, след градина гордо се изпъчи на гърнето и се изпишка прав. В градината така го учели. Опика гърнето, плочките и ръцете си. Останах така  Shocked Преценката как да се изхожда детето, не зависи ли от родителя?


Моя от тази година пролетта вече на яслата ги учеха да са прави, хваща си гърнето с две ръчички и си го държи точно под чурката. Така не стават инциденти... или поне не големи  Mr. Green
Виж целия пост
# 423
Само запис,че му изтървах на форума опашката...
Виж целия пост
# 424
Да имате отзиви някакви от празнуване на рожден ден в сладкарница Роза в Славейков?
Днес пообиколихме няколко клуба с малката и тя за там реши
Но аз да си ви питам  Mr. Green
Виж целия пост
# 425
Бяхме там на РД - хубаво беше, децата дивяха, възрастните останаха очаровани от вкусотиите на масата. И аз на там съм се насочила за другия месец :>
Виж целия пост
# 426
Здравейте, да знаете дали за Хелоуин някъде ще има нещо, или още е рано newsm78
Виж целия пост
# 427
В Америка ще има!  Crossing Arms
В България си имаме задушници, имаме си кукери, имаме си традиции и история...
Хелоуин в Америка и по точно Ирландия!
Марш.
Виж целия пост
# 428
Еееее и тука има-миналата година имаше в единия МОЛ  Mr. Green
Ама за тази година не знам  Thinking
Виж целия пост
# 429
Привет Дами,
Можете ли да ме насочите към добър кожен лекар,който да работи с здравната каса,а също и фирма за почистване,по точно ми трябва за миене на диван Simple Smile
Виж целия пост
# 430
Здравейте, да знаете дали за Хелоуин някъде ще има нещо, или още е рано newsm78

На витрината на детски център "Патешон" видях плакат, че организират празненство по случай случката, там на място. Намира се на ул. "Стефан Караджа", бившето "Смарти парти".

Виж целия пост
# 431
НАЦИОНАЛЕН ПРОТЕСТ НА РОДИТЕЛИТЕ ЗА УВЕЛИЧАВАНЕ НА МАЙЧИНСКИТЕ И ДЕТСКИТЕ НАДБАВКИ
Скъпи родители от Бургас!! Докажете, че сте сериозни и се включете в нашата инициатива за града ни! За по-добра организация може да се присъедините към събитието!!http://www.facebook.com/?ref=tn_tnmn#!/events/157472324396736/
 Вярвам, че има сериозни хора, които са готови да търсят правата си не само във виртуалното пространство.. ами и в реалния живот!! Присъствието на всяка една от вас е от значение!! Ние не искам да идвате и да се карате, да викате, да опъвате плакати! Присъствието ви е достатъчно да докажете, че не сте съгласни с отношението на държавата към децата ни!! Споделяйте, разпространявайте.. за да има някакъв ефект!!
Виж целия пост
# 432
що ли ми се струва безмислено това действие - и да не смее някой да ме нарича овца без глас ,че не съм на кеф и ще си го изкарам на него .....
Виж целия пост
# 433
Луд умора нема, само се поти, пий вода и продължава.  Laughing Аз обаче смятам, ако не ми мине котка път, да присъствам. Simple Smile
Виж целия пост
# 434
Днес сутринта ревах .... ревах ,защото прочетох една история ... който ми е приятел във ФБ -споделила съм я на стената ми - да я прочете .....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия