БУРГАС

  • 48 355
  • 751
# 435
Аз също съм против протестите, но вече и на мен ми писна на шапката от простотията, която ни залива, буквално. Замислям се да отида, да отчета присъствие. Мже пък, да размислят управляващите - избори идват ...
Виж целия пост
# 436
Здравейте, да знаете дали за Хелоуин някъде ще има нещо, или още е рано newsm78

Със сигурност ще има нещо в МОЛ Бургас Плаза, но аз това не го смятам за български празник
И аз ще отида на протеста:)
Виж целия пост
# 437
Днес сутринта ревах .... ревах ,защото прочетох една история ... който ми е приятел във ФБ -споделила съм я на стената ми - да я прочете .....

Не е нужно да чета истории във Фб, за да ми се доплаче. Достатъчно е да си помисля, за моите баба и дядо и за варианта те да нямат любящи и грижовни деца. Страшно е и е тъжно и както казва една моя приятелка "страх ме е да  не остарея в тази държава!"

Виж целия пост
# 438
Когато ми домъчнее за починалите баби и дядовци, се  казвам така :
-Добре,че не са живи на тези времена сега ...
Виж целия пост
# 439
Момичета,
имам момченце на 2 години и иска да ходи да плува, е моят превод на неговото цап цап. Мисълта ми е къде в Бургас има чист и топъл басейн за малко дете? Може и в района да е.
Виж целия пост
# 440
Здравейте,
Аз си мисля да го посетя протеста, но не знам точно за какво ще се протестира. Та се чудя къде мога да видя.
Когато протестирахме да обвържат майчинството с дохода си имаше писма до компетентните органи, молби и точно разписани текстове. Дали и сега има такива?
Т.е хубаво ще хода ама не зная какво ще подкрепям.
Виж целия пост
# 441
Момичета,
имам момченце на 2 години и иска да ходи да плува, е моят превод на неговото цап цап. Мисълта ми е къде в Бургас има чист и топъл басейн за малко дете? Може и в района да е.


В Младежкия дом има но мисля че е след 3 годишна възраст.Но може и да бъркам питай на място най добре
Виж целия пост
# 442
Sesana , като цяло протеста ще е за обвързване на майчинството с МРЗ, увеличаване на детските надбавки, както и да са за всички, облекчени кредитни условия на родители с деца до 18г. и повече ясли и градини. Поне това разбрах аз и за това ще протестирам.  Laughing

ПП: Макар че не съм съгласна много с това за кредитите.
Виж целия пост
# 443
zvezdi4ka_bs , мнението ми за басейните - Младежки дом,х-л България и Аква не стават, препоръчвам Приморец- моите синове ходят там , но са големи. Четох ,че в BratScool организират курсове за толкова малки.
http://bratscool.bg/aboutus.php
Виж целия пост
# 444
Днес сутринта ревах .... ревах ,защото прочетох една история ... който ми е приятел във ФБ -споделила съм я на стената ми - да я прочете .....

Току що видях че не сме  newsm78, имам спомен че бяхме преди време .
Виж целия пост
# 445
е .... то явно аз съм доста ревлива , няма нужда да се натоварваш  Wink  , не знам защо не сме приятели , старият ми профил е закрит , защото ми го хакнаха  Peace
Виж целия пост
# 446
Здравейте, мили дами! Как сте? Как я карате? Grinning

Копирам си питането от "Къде в Бургас?". Много ще съм благодарна, ако се включите. Благодаря предварително. Hug

Събирам инфо за  диетолог/специалист обмяна на веществата в Бургас.

Другото ми питане е за Бургаснет и по-конкретно за цифровата телевизия, която предлагат. Ние от интернета сме доволни, но засега събирам отзиви и за качеството на телевизията. Ще бъда благодарна за мнения.  Hug
Виж целия пост
# 447


Културен център Морско казино

преди 21 часа.




Сигурно някои от Вас помнят творческия безпорядък, който цареше на масата при Ателието за изработване на детски играчки от текстил и чорапи по време на Детският панаир в Бургас. организиран от фондация Easyart и Община Бургас. Навсякъде има
ше деца, майки, баби, дори и татковци с игли в ръка. Платове, панделки, вата, многоцветни пайети и конци от прежда се премятаха от ръка на ръка, но най-важното беше, че имаше много усмивки и емоции по лицата на децата и техните придружители. Всички те си отнесоха у дома любима играчка, която са сътворили при нас и много позитивно настроение и увереност в себе си. Искате ли да изживеем това още веднъж заедно? Заповядайте на курс при нас в Културен център "Морско казино". Курсовете са предназначени за деца, чиито майки са готови да помогнат на детето си да се справи с шиенето на играчката. Вместо да губите времето си в поредното кафе или детски кът, можете да изживеете два часа с любимото си същество и да сътворите заедно нещо интересно. Това ще ви сплоти още повече и ще вдъхнете сигурност и увереност в най-прекрасното създание - ДЕТЕТО. Ако вашите щерка или син са по-голeми може да бъдат оставени и самостоятелно, но идеята е да се насладим на миговете, прекарани заедно.
Освен изработването на играчки, при нас ще можете да сътворите текстилни и хартиени цветя, ръчно направени картички. Ще се научите как да си направите оригинална диадема, ще се запознаете с декупажната техника и още много неща. Темите ще бъдат разнообразни, така че да Ви е интересно и приятно.
Заповядайте на 3 и 4 ноември от 11 ч. до 13 ч. в КЦ „Морско казино“.
Виж целия пост
# 448
Я и аз като сврачко забравила съм да се запиша  Mr. Green
Как сте девойки? Някой май по-напред споменаваше за винце  Thinking
Виж целия пост
# 449
Здравейте, момичета  Hug
Бях обещала да разкажа за раждането в МБАЛ Дева Мария и как е минало всичко около срещата с малката Елица- родих секцио, заради седалищно предлежание (3300гр, 51см).

Препоръчвам с две ръце МБАЛ Дева Мария. Наистина всичко беше тип-топ. Не носиш нищо- всичко е осигурено и за мама и за бебе- дори помпичка за кърма. Много съм доволна от болницата, условията и най-вече от екипа там. Всички бяха много любезни, отзивчиви и загрижени. Помогнаха ми за къренето, насърчаваха ме и ми взеха шишето с АМ, щом видяха, че имам кърма, само за да ме стимулират да кърмя, да не се изкушавам да дам шишето  hahaha

Постоянно някой пита Как си..., Имаш ли нужда от нещо..., Какво да направя за теб..... Въобще всичко беше на много добро ниво. Платихме толкова, колкото беше уговорено, въпреки че ме бяха наплашили, че ти казват едно, а после се оказвало двойно. (Аз платих 750 за секциото и 250 за избора на лекар, защото държах да съм при АГ, която ми следеше бременността- д-р. Ковачева, отличен специалист, и много загрижена- идваше по два пъти на ден преди и след часовете в частния си кабинет за да ме види и да ме раздвижи, въпреки че си има рехабилитатор в болницата).
Бебка е била аспирирана и не е проплакала веднага, защото е имала води в устичката, носа и дробчетата, което било често срещано при секциото, защото бебето не е подготвено за излизането и не е изчистило водите. Правили са й няколко изследвания, държали са я 6 часа под кислородна палатка, пекоха я на лампи на 4-тия ден заради жълтеничка, и въпреки това не са ни поискали нито лев отгоре за тези интервенции и грижи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия