БУРГАС

  • 48 355
  • 751
# 450
Как не съм ви открила до сега? Grinning
Виж целия пост
# 451
Не търсиш правилно, за това.  Mr. Green
Виж целия пост
# 452
http://www.facebook.com/#!/groups/124293331055178/
Заповядайте в групата на  протестиращите родители от Бургас
Виж целия пост
# 453
Не знам дали тук е мястото за моята тема, за което се извинявам.

Трябва да намеря кои са необходимите учебници за 11 клас от Немската гимназия и да ги купя, но без да знае детето, на което ще ги купувам. Ако някой има инфо за учебниците или направо учебници от минала година, да ми пише Simple Smile   bouquet
Виж целия пост
# 454
Ето:
http://www.gpne-goethe.org/joomla/
най-долу в дясно можеш да видиш списъка с учебниците за настоящата година.
Виж целия пост
# 455
Ето:
http://www.gpne-goethe.org/joomla/
най-долу в дясно можеш да видиш списъка с учебниците за настоящата година.
Мерси много   bouquet
Виж целия пост
# 456


Културен център Морско казино

преди 21 часа.




Сигурно някои от Вас помнят творческия безпорядък, който цареше на масата при Ателието за изработване на детски играчки от текстил и чорапи по време на Детският панаир в Бургас. организиран от фондация Easyart и Община Бургас. Навсякъде има
ше деца, майки, баби, дори и татковци с игли в ръка. Платове, панделки, вата, многоцветни пайети и конци от прежда се премятаха от ръка на ръка, но най-важното беше, че имаше много усмивки и емоции по лицата на децата и техните придружители. Всички те си отнесоха у дома любима играчка, която са сътворили при нас и много позитивно настроение и увереност в себе си. Искате ли да изживеем това още веднъж заедно? Заповядайте на курс при нас в Културен център "Морско казино". Курсовете са предназначени за деца, чиито майки са готови да помогнат на детето си да се справи с шиенето на играчката. Вместо да губите времето си в поредното кафе или детски кът, можете да изживеете два часа с любимото си същество и да сътворите заедно нещо интересно. Това ще ви сплоти още повече и ще вдъхнете сигурност и увереност в най-прекрасното създание - ДЕТЕТО. Ако вашите щерка или син са по-голeми може да бъдат оставени и самостоятелно, но идеята е да се насладим на миговете, прекарани заедно.
Освен изработването на играчки, при нас ще можете да сътворите текстилни и хартиени цветя, ръчно направени картички. Ще се научите как да си направите оригинална диадема, ще се запознаете с декупажната техника и още много неща. Темите ще бъдат разнообразни, така че да Ви е интересно и приятно.
Заповядайте на 3 и 4 ноември от 11 ч. до 13 ч. в КЦ „Морско казино“.

който чете рядко за малко да изпусне   Mr. Green нтръгвам веднага, че предния път децата много се забавляваха  Simple Smile
Виж целия пост
# 457
Записвам се  Hug
Виж целия пост
# 458
пак заспахме зимен сън - АЛОООООО , ДИНОЗАВРИИИИ, МОХИКАНИИИИИ, гутен морген   Heart Eyes
Виж целия пост
# 459
пак заспахме зимен сън - АЛОООООО , ДИНОЗАВРИИИИ, МОХИКАНИИИИИ, гутен морген   Heart Eyes

Тикве, забрави и " ПАРАНОИЧКИ, които се страхуват някой да не ги разпознае от релния им живот"  hahaha
Виж целия пост
# 460
е аз нали съм тук  Wink  , нали си ревнувам мъжа дето ходи по кафета , амааа той и на прасе ходи да кажа   bowuu ..... куха работа ....
Виж целия пост
# 461
Разяснете, моля, закачката от последните два поста. Някой пак се е изказал май. Joy
Виж целия пост
# 462
Медузке искаш ли ти ,че още не съм си изпила кафето и мога да кажа някоя ..... глупост ...
Виж целия пост
# 463
Е кажи де... какво като са глупости. Моето каЙве е изпито но май не ми е достатъчно.  Tired
Виж целия пост
# 464
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=671294.510
От постът на Проста Мария надолу е фабулата ..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия