БУРГАС

  • 48 354
  • 751
# 645
Виж целия пост
# 646
айде бе , на друго място не можа ли да се завреш . лошо ли ти е  Heart Eyes
Виж целия пост
# 647
Не бе! Идеално съм си ... Wink
Виж целия пост
# 648
WTF... Гледам едни каталози на Бургас плаза мол, к'ъв е тоя масимо зарди едно  палтенце е 2000 лв.  ooooh! За пръв път го чувам, аз ли нещо не съм в час  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 649
WTF... Гледам едни каталози на Бургас плаза мол, к'ъв е тоя масимо зарди едно  палтенце е 2000 лв.  ooooh! За пръв път го чувам, аз ли нещо не съм в час  Rolling Eyes
Нищо вече не може да ме учуди! Само да има балъци със затворени очи да купуват.
Фирмата е Пловдивска, може да видиш мнения за тях http://www.bgrabotodatel.com/company.php?id_firm=7968
Виж целия пост
# 650
Някой празнувал ли е детски рожден ден на боулинга в мол Плаза?  Thinking
Виж целия пост
# 651
 В мол Плаза няма боулинг  Wink В Галерия присъствахме на такъв. Децата се забавляваха много, смятах и моя син да празнува там, но на мен лично ми е доста скъпо
Виж целия пост
# 652
В мол Плаза няма боулинг  Wink В Галерия присъствахме на такъв. Децата се забавляваха много, смятах и моя син да празнува там, но на мен лично ми е доста скъпо
Аууу , да.  Mr. Green Все още спя явно.  Crazy Ивс, кажи по подробно за цените ако знаеш.  Hug
Виж целия пост
# 653
Някой празнувал ли е детски рожден ден на боулинга в мол Плаза?  Thinking
Дъщеря ми скоро ходи на рожден ден там, каза, че добре са изкарали, за цените не знам.
Виж целия пост
# 654
Say My Name , съжалявам много, че не мога да бъда конкретна с цените, забравила съм подробностите, но когато си направих сметка за мен излезе, че за около 10 деца за 2 часа трябва да извадя едни 400 лв
Виж целия пост
# 655
 newsm48 newsm48 newsm48

УишО ,чета те на едно място колко си добре до камината и се питам , що не направиш едно добро дело и да дойдеш до Банско да погледаш малко Кривалда  Heart Eyes
Виж целия пост
# 656
newsm48 newsm48 newsm48

УишО ,чета те на едно място колко си добре до камината и се питам , що не направиш едно добро дело и да дойдеш до Банско да погледаш малко Кривалда  Heart Eyes
Ще ми изгасне камината ако не 'Фърлям на час по дръвце! Главен огняр и читател на романи съм днес. Освен гости да посрещна с друго не мога да се ангажирам! Twisted Evil Heart Eyes
Виж целия пост
# 657
Здравей, Бургас!  Simple Smile

Заповядайте на ПРОТЕСТ срещу задължителната предучилищна за 4-годишните и държавния монопол над образованието

сряда (12.12.2012 г.) от 10:00 до 11:30 Пред сградата на община Бургас


http://www.facebook.com/events/303839539726275/

   
След като направиха задължителна предучилищната за 5 годишните, сега свалят летвата още по-надолу, обхващайки деца на =ненавършени= 4 год. Родителите биват задължени да пратят детето си на предучилищна. Държавна, защото частна е възможна само до толкова, доколкото трябва да повтаря и копи-пейства държавната.

Какво казва законът за образованието?

Казва:

ВСИЧКИ РОДИТЕЛИ в България са лоши родители, те не се грижат и не могат да се грижат за децата си, те не знаят кое е най-добро за децата им, те не са способни да им осигурят нужното за развитието им... На българските родители се забранява да се обединяват, за да отглеждат и образоват децата си!

Казва също:

ДЪРЖАВАТА най-добре знае как да се грижи за децата (на хората), само държавата се интересува за най-доброто на децата, само държавата знае какви са нуждите на децата... затова - ДЪРЖАВАТА ЩЕ ИМА ИЗКЛЮЧИТЕЛНИТЕ ПРАВА, разбирай МОНОПОЛА, върху отглеждането и образованието на децата (ви)!

Какво казват българските граждани и родители в отговор?

Сряда, 12.12.2012г. пред НС те ще имат думата. Ще се чакаме в 10:00 ч. пред сградата на община-Бургас. Събитието ще продължи до 11:30 ч. Всеки един присъстващ е много ценен. Доведете приятели.

В сряда се очаква законът за образованието да влезе в зала за второ четене. Комисията по образованието запази текстовете в закона както за това децата ЗАДЪЛЖИТЕЛНО да тръгват на предучилищна в годината на навършване на 4г., така и текстовете за ЗАБРАНА на всякакви частни инициативи за отглеждане на деца в предучилищна възраст, които не са регистрирани по ДЪРЖАВНИТЕ, образователни стандарти. А тези стандарти, на свой ред, са правени за заведения тип детска градина, не предвиждайки опция за по-малки обединения, каквито са кооперативите, да речем - с по 7-10 деца вътре.

От 11.00ч. в НС в София ще има кръгла маса в НС, ще бъдат поканени представители и експерти от МОМН, както и депутати, които да се срещнат очи в очи с представители на родителски и граждански организации, да чуят мненията и исканията им!

ОСНОВНИТЕ, минималните, ИСКАНИЯ на тази кръгла маса са:

1. Да отпадне ЗАДЪЛЖИТЕЛНОСТТА за предучилищната за 4 годишните. Родителите ДА ИМАТ ИЗБОР!!!

2. Да отпадне забраната за съществуване на частни инициативи извън системата на образованието. В закона, както и в стандартите, да се зачете ПРАВОТО на българските родители да инициират свободно отглеждането и образованието на децата си в съгласие с Конвенцията на ООН за правата на човека!
Виж целия пост
# 658
Здравейте!Знаете ли някакви курсове или уроци по поп и джаз пеене във Бургас.
Виж целия пост
# 659
Здравейте!Знаете ли някакви курсове или уроци по поп и джаз пеене във Бургас.

И мен това ме интересува, както и мнения кой къде ходи да пее и от къде сте доволни.Ние сме при г-жа Лалчева, но се интересувам от тази тема...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия