БУРГАС

  • 48 354
  • 751
# 630
Да
Виж целия пост
# 631
А какви документи и кога и къде се подават.Благодаря.
Виж целия пост
# 632
Момичета, не знам скоро дали е коментирано, но да питам.
Изтича ми договора с Виваком за интернет ииии съм 50 на 50 дали да не се разделя с тях, че сега му е времето
Може ли актуални отзиви за пакетите ТВ+нет на Мтел и Комнет. А някой хванал ли се е и с Тв на Виваком?
Виж целия пост
# 633
А какви документи и кога и къде се подават.Благодаря.
Трябва да видиш в кой район си и към кое кметство си.
За Бр. Миладинови е в Лазур в кметство Зора в 13 стая на партера. Там ти дават бланка за попълване.
http://www.bgstuff.net/formi-i-dokumenti/molbi/466-molba-deklara … -razhdane-na-dete
Ако не искаш да ти откриват сметка в Инвестбанк си вземи удостоверение от банката където имаш дебитна карта за IBAN  на твое име.
Вземи си от центъра от ГРАО (на гърба на общината)и документ за семейно положение и брой деца защото трябва да се приложи. Прилага се и ОРИГИНАЛ на акта за раждане не детето, който ти връщат след 2-3 седмици.
Виж целия пост
# 634
Но това след като родя ли се прави помня само че като родих първото си дете ни пратиха в кметството в Зорница за акта за раждане.
Виж целия пост
# 635
Но това след като родя ли се прави помня само че като родих първото си дете ни пратиха в кметството в Зорница за акта за раждане.

Естествено, че се прави след като родиш, нали трябва да занесеш акт за раждане.
Ако си в Зорница пак там си взимаш документа за семейно положение от кметството, а Дирекция Социално подпомагане е в Изгрев, в дългия блок до Химическия техникум.
Виж целия пост
# 636
Да благодаря малко съм объркана Simple Smile
Виж целия пост
# 637
Момичета, не знам скоро дали е коментирано, но да питам.
Изтича ми договора с Виваком за интернет ииии съм 50 на 50 дали да не се разделя с тях, че сега му е времето
Може ли актуални отзиви за пакетите ТВ+нет на Мтел и Комнет. А някой хванал ли се е и с Тв на Виваком?

 И аз съм предсъщата дилема! "Булатком" предлагат ли интернет! Впечатления от Унакс и Рент?
Виж целия пост
# 638
Ние сме с интернет от Унакс от 5 години и съм много доволна от услугата им.Почти не сме имали проблем с връзката,ако сме имали,са се отзовавали много бързо.Препоръчвам  Peace
Виж целия пост
# 639
Здравейте, момичета. Аз съм от София и търся транспорт до Бургас в петък или събота /споделено пътуване/
Ако някой ще има възможност да ме вземе с кола до Бургас ще съм много благодарна, защото не ми се пътува 7 ч. с автобуса. Ще си платя, разбира се.
Виж целия пост
# 640
Честит Имен Ден на всички празнуващи и техните семейства!
Честит празник на всички банкери, моряци и рибари!
Честит празник БУРГАЗЛИИ и всички гости на Бургас!
Здраве, щастие, любов и нека Св.Николай Чудотворец да ви закриля!


 Heart Eyes


За Булсатком не бях се сетила... те още ли дупчат и слагат антени?
Виж целия пост
# 641
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, БУРГАС!!!




Виж целия пост
# 642
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!
Виж целия пост
# 643
Честит празник!
Да са живи и здрави всички празнуващи!
Виж целия пост
# 644
Знаете ли къде може да се купи хубава брада на Дядо Коледа? Във всички магазини са едни супер фалшиви.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия