горкия Хан , дето го ревнувам , горкияяяяя .... ма тъй е ,като не се научих да съм Доня Перфекта и децата ще ме ядосват и мъжа ми и всички ..... тц,тц,тц ....йога му е майката и уууууссссаааа
горкия Хан , дето го ревнувам , горкияяяяя .... ма тъй е ,като не се научих да съм Доня Перфекта и децата ще ме ядосват и мъжа ми и всички ..... тц,тц,тц ....йога му е майката и уууууссссаааа
горкия Хан , дето го ревнувам , горкияяяяя .... ма тъй е ,като не се научих да съм Доня Перфекта и децата ще ме ядосват и мъжа ми и всички ..... тц,тц,тц ....йога му е майката и уууууссссаааа

Божкееее, божке.... С всеки изминал ден се уверявам, че тоя форум създава все по големи параноици, не - по-скоро шизофреници. 


Богинята се надига с първия изгрев.
ще им разтуря братството без да искам
хаххх имам гривна с едни като люти чушки , червени много е хард , та слагам я и отивам , докато ме видят и ги пиши бегали 
Богинята се надига с първия изгрев.
Писах, писах на Тиквето в друга тема, лях мозък дет' се вика и сега вече тука.
на мен ми забраниха да говоря в къщи за ЕГН
моя горкия , другата година има юбилей и от сега е казал ,че изобщо не иска и да чува, тази годишнина не се празнувала ..... хахххх сещате ли се колко е суеверен , разказвала съм , та изобщо не се учудих като ми каза и това ...
, тук е весело като се съберем , радвам се да те видя 
Всяка сутрин дребното излизайки от входа и констатира: "Мамо, мирише ми на сняг. Ама защо не вали сняг?"
Иди обяснявай му, че някой си е запалил вече печката и му мирише на дЯтето на дръвца и след малко ще завалят сажди.

Препоръчани теми