БУРГАС

  • 48 355
  • 751
# 465
 smile3502   горкия Хан , дето го ревнувам , горкияяяяя .... ма тъй е ,като  не се научих да съм Доня Перфекта и децата ще ме ядосват и мъжа ми  и всички ..... тц,тц,тц ....йога му е майката и уууууссссаааа  Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 466
smile3502   горкия Хан , дето го ревнувам , горкияяяяя .... ма тъй е ,като  не се научих да съм Доня Перфекта и децата ще ме ядосват и мъжа ми  и всички ..... тц,тц,тц ....йога му е майката и уууууссссаааа  Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye Stuck Out Tongue Winking Eye

До нас има някакъв център за себепознание, събират се Бялото братство на песни, танци и беседи.Ако искаш да те запиша  Flutter
Виж целия пост
# 467
 Joy Божкееее, божке.... С всеки изминал ден се уверявам, че тоя форум създава все по големи параноици, не - по-скоро шизофреници.  ooooh!
Тикве, да си обичаш хана и да го ревнуваш повечко, видиш ли това явно не е достатъчно.  Hug
Не й трябва бялото братство, трябва тука вече с бележка от психото да подновяват регистрациите.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 468
Един съсед е от Бялото братство и лятото се прибираше сутрин от плажа, ходили да свирят.  Crazy

А иначе за кафето - аз преди пиех супер късо и мега силно еспресо. Сега повтарям,но в доза за капучино.  Crazy Богинята се надига с първия изгрев.
Виж целия пост
# 469
 Joy ще им разтуря братството без да искам  #Silly   хаххх имам гривна с едни като люти чушки , червени много е хард , та слагам я и отивам , докато ме видят и ги пиши бегали  newsm65

шушонче , тебе с шампанско трябва да те черпим , зачезна , я се похвали с нещо  Hug
Виж целия пост
# 470
А иначе за кафето - аз преди пиех супер късо и мега силно еспресо. Сега повтарям,но в доза за капучино.  Crazy Богинята се надига с първия изгрев.
В тази връзка от известно време ме гложди натрапчивата мисъл, че трябва да увелича дозата, ама се притеснявам да не ми трябва и на мен бележка от психото след това.  Whistling

Какво да се похваля, тикве. Сезона свърши, няма вече туристи и  ей на... домъкнах се на на раздумка у форумО. Скууууука.  Joy
Виж целия пост
# 471
шегата на страна , но забелязах ,че прекаля ли с кафето става лошо - я на стомах , я на глава  Rolling Eyes

хайде да си направим една среща ....
Виж целия пост
# 472
Ясно. Още ли се учудвате, че и полемика водите? СТрува ли си?
Хана си е за ревнуване, тикве. И двамата сте симпатяги, ако бяхте крокозъбели...  Joy
Виж целия пост
# 473
шегата на страна , но забелязах ,че прекаля ли с кафето става лошо - я на стомах , я на глава  Rolling Eyes


И при мен така, то ще да е от възрастта  Joy Joy Писах, писах на Тиквето в друга тема, лях мозък дет' се вика и сега вече тука.  Wink Wink
Виж целия пост
# 474
 Joy   на мен ми забраниха да говоря в къщи за ЕГН  Joy  моя горкия , другата година има юбилей и от сега е казал ,че изобщо не иска и да чува, тази годишнина не се празнувала ..... хахххх сещате ли се колко е суеверен , разказвала съм , та изобщо не се учудих като ми каза и това ...
все още като чуе линейка и търси косъм да се хване  Laughing

REAL_WOMAN   Hug , тук е весело като се съберем , радвам се да те видя

и пак нищо не казахте - среща
Виж целия пост
# 475
защо, какво си мисли, че ще го застигне  Laughing Laughing
Виж целия пост
# 476
Tи пък. Що го  пускаш по кафета с чужди жени, мори?! Я му бий два шамара и си го прибирай в кухнята до печката... Аааа! Параноична ревнивка такава.  Crossing Arms
Другия коректив и тя не се спря. Тръгнала в тема за болница, в която се пита за раждане да отговаря! И то  баш в болницата, където тя е раждала. Забранено е да се отговаря! Не се научихте да пишете в тоз форум, ей!

Искам да падне поне една снежинка таз зима, вече. Това отвратно време ми действа на нервите.  Tired
Виж целия пост
# 477
Къде снежинка в тоз Бургас? Не че няма да има, ма ще е кога зафучи зверски.  Peace
Виж целия пост
# 478
Мдаааа снежинки  Whistling Всяка сутрин дребното излизайки от входа и констатира: "Мамо, мирише ми на сняг. Ама защо не вали сняг?"  Crazy Иди обяснявай му, че някой си е запалил вече печката и му мирише на дЯтето на дръвца и след малко ще завалят сажди.  Joy
Виж целия пост
# 479
 REAL_WOMAN   хихххх  , не знам какво си мисли ,че ще го застигне ама е в бурята 7-ма година , така , че хихххх няма на къде повече  Simple Smile

и мен ме обърква това време , да решава какво ще е -студено , топло ....
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия