БУРГАС

  • 48 355
  • 751
# 540
Да речем СРЕЩАТА да е в Събота (17.11.2012) , то вие уточнете - С деца или БЕЗ деца, КЪДЕ и КОГА?
аз съм "за" без деца.Събота съм заета само около 16:00
не знам дали някой го интересува,но има хубав и евтин сафрид и чернокоп на краснодар
Виж целия пост
# 541
Да речем СРЕЩАТА да е в Събота (17.11.2012) , то вие уточнете - С деца или БЕЗ деца, КЪДЕ и КОГА?
аз съм "за" без деца.Събота съм заета само около 16:00
не знам дали някой го интересува,но има хубав и евтин сафрид и чернокоп на краснодар

Аз нямам планове за събота.
А това за хубавия и евтин сафрид - снощи се убедих с очите и стомаха си в това  Laughing
Виж целия пост
# 542
 1dishes  bath   Ха честито ви. gydi
Виж целия пост
# 543
Да ти се връща.  Wink
Виж целия пост
# 544
и какво - цялата работа снощи от 22.30 до днес 14ч., а аз напълних всичко с вода  ooooh! можеш и с една кофа да мина ....... хората по цял свят се чудят как да пестят и водата, а ние уж все за Зелена България говорим, пък й разхищаваме и водните ресурси

Със срещата как върви организацията?
Виж целия пост
# 545
Ми не я разхищавайте бре! Wink
Моята налята вода ще си отиде по предназначение за тоалетната.
Виж целия пост
# 546
Ние нямаме вече 24 часа Sad Напълнената вече свърши и силно се надявам скоро да дойде Tired
Виж целия пост
# 547
Ние нямаме вече 24 часа Sad Напълнената вече свърши и силно се надявам скоро да дойде Tired
Къде това?  Shocked
Виж целия пост
# 548
Айде сега по обратния ред.....имате ли вече вода  Laughing при нас дойде  Laughing

За срещата аз не мога, ако някой го интересува де  Grinning
Виж целия пост
# 549
Имам чувстовото,че има ново течение в областта на психологията, така да се каже поле за изява и наблюдение - доня перфекта.  Tired
Виж целия пост
# 550
В "Изгрев" все още няма вода,ужасно е,искам да се изкъпя...... Crazy
Виж целия пост
# 551
Ние нямаме вече 24 часа Sad Напълнената вече свърши и силно се надявам скоро да дойде Tired
Къде това?  Shocked
Изгрев. В мола има, но в квартала няма
Виж целия пост
# 552
Ние нямаме вече 24 часа Sad Напълнената вече свърши и силно се надявам скоро да дойде Tired
Къде това?  Shocked
Изгрев. В мола има, но в квартала няма
Мола са връзкари  Wink. И Изгрев е комплекс, стига с тия квартали.  Wink Wink
Виж целия пост
# 553
Квартал е! Ама айде да не изпадаме в подробност! Wink
Виж целия пост
# 554
Та ще има ли среща или не? Аз в събота през деня сигурно ще съм в Бургас, та може да измислим нещо. (аз ще съм без дете)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия