БУРГАС

  • 48 355
  • 751
# 555
Ивинете за невежеството
Виж целия пост
# 556
 Като няма вода - защо няма, сега пък 'що дошла бързо. Мен лично ме радва, че не ни държат както преди години с дни без вода, btw съвсем умишлено е изчислено периода без вода да е през нощта Simple Smile
 Ах, и аз напоследък се сблъсквам с "дони перфекти" във всички области или с мюнхаузеновци (стана ми любим този ти лаф), повече от колкото мога да понеса.
Виж целия пост
# 557
Минус мен за срещата. Имам си рожденичка в събота Simple Smile
Виж целия пост
# 558
Като няма вода - защо няма, сега пък 'що дошла бързо. Мен лично ме радва, че не ни държат както преди години с дни без вода, btw съвсем умишлено е изчислено периода без вода да е през нощта Simple Smile
 Ах, и аз напоследък се сблъсквам с "дони перфекти" във всички области или с мюнхаузеновци (стана ми любим този ти лаф), повече от колкото мога да понеса.

Мен пък,  има една група, която ме изкарва от равновение - принцесите! Ей на тези ми иде да им плесна по един зад врата.
Виж целия пост
# 559

Със срещата как върви организацията?
Та ще има ли среща или не? Аз в събота през деня сигурно ще съм в Бургас, та може да измислим нещо. (аз ще съм без дете)
Среща може и да има,стига да се разберем  Simple Smile
Аз вече писах,че в събота съм заета само около 16:00,аз съм от Славейков,тези които са "за" срещата да пишат:
1.събота или неделя
2.преди или следобед
3.Славейков,център или ....
Виж целия пост
# 560

Мен пък,  има една група, която ме изкарва от равновение - принцесите! Ей на тези ми иде да им плесна по един зад врата.


  Така, така и мен на агресия ме кара. Принцесите и баронесите са ми в раздел "мюнхаузеновци"  Mr. Green Или аз се превръщам в хейтър (а какво добродушно създание бях  Laughing) или наистина множко станаха вече.
Виж целия пост
# 561
а Пепеляшки няма ли група , ееее да ги .... 
Виж целия пост
# 562
Някой ползвал ли е Смарти Парти за детско парти?
Виж целия пост
# 563
Среща в събота в 13:00,Славейков на Романса  Hug
Виж целия пост
# 564
Аз пък, се чудя, къде изчезна пословичната българска толератност  Thinking Има много хора, които ме дразнят - игнорирам, не ми пука, подминавам ... Ся, оставаше и за това да мисля  Crossing Arms
Виж целия пост
# 565
Пак няма вода  Sad
Виж целия пост
# 566
ВиК-то си търсят дипломите пред Трията.  Peace
Виж целия пост
# 567
ВиК-то си търсят дипломите пред Трията.  Peace
ясно. дано скоро ги намерят.
Виж целия пост
# 568
ВиК-то си търсят дипломите пред Трията.  Peace
hahaha hahaha hahaha

Виж целия пост
# 569
Среща в събота в 13:00,Славейков на Романса  Hug

Редактирам се. И аз ще се опитам да дойда  bowuu    ако не ме задържат на работа  Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия