
Редактирам се. И аз ще се опитам да дойда
ако не ме задържат на работа 
ще те чакаме 
ако не ме задържат на работа 
ще те чакаме
Има много хора, които ме дразнят - игнорирам, не ми пука, подминавам ... Ся, оставаше и за това да мисля
И аз така, особено ако не ме засяга лично. Тук във форума пък изобщо не обръщам внимание, никой не ме дразни всеки да си пише каквото иска.


И накрая суши.
Доволна съм и ще се опитам да ми стане навик веднъж в седмицата , че не мога да се позная от време на време.
И накрая суши.
Доволна съм и ще се опитам да ми стане навик веднъж в седмицата , че не мога да се позная от време на време.
Много ми е скучно... никой не познавам... пък с малко бебе няма как да хукна към центъра...
Някой път може да се присъединя и аз към вашата срещичка в Славейков, ако приемате нови попълнения
Препоръчани теми