ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012г. - 3

  • 25 430
  • 743
# 495
2 мрежи още в началото. Close 5:4 за Италия.
Виж целия пост
# 496
Уникален беше Йовчев, поклон!
Виж целия пост
# 497
Много грешки правят наще  Close
Виж целия пост
# 498
Те от грешки загубиха предния мач и то елементарни.  Peace Дано днес да удържат.  fingerscrossed
Виж целия пост
# 499
И италианците правят тъпи грешки. Да се надяваме, че ще са повече  Peace
Виж целия пост
# 500
Браво на Данчо! Достойно представяне! И нашите защо пак падат? Айде , да се стегнат вече!!! Twisted Evil
Виж целия пост
# 501
Охх, това точка, равенство, точка, равенство ме убива. Crazy
Виж целия пост
# 502
Мда, дишат си във врата  Simple Smile. Наще имат вече 2 точки преднина, дано да удържат.
Виж целия пост
# 503
Нямам думи.  Tired
Виж целия пост
# 504
Оф  Confused Дано вземат геймаааааааааа Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 505
Още малкоооо
Виж целия пост
# 506
Ъгаси. Close Как ще издържа още най-малко 2 гейма.
Виж целия пост
# 507
Охххх препотих се  Crazy
Виж целия пост
# 508
Кой е на работа и кой следи темата - всички паднаха!!!! Данчо - 7-ми!


До волейбола отивам да върша нещо, че да си изхабя енергията..........

Благодаря, аз се позабавих с прибирането и пропуснах Йовчев, но се радвам за достойното му представяне!
Виж целия пост
# 509
 Tired този гейм ще е безкраен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия