ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012г. - 3

  • 25 430
  • 743
# 480
  bouquet за Данчо
Виж целия пост
# 481
Искам да гледам бокса, но нещо не мога. Tired

7 канал......

1 рунд - пада 2:1....Ама как бие другата.....ужас! Да не и попадаш в ръцете.....
Виж целия пост
# 482
Мерси, Маме, като гледам и там падаме, а и играем срещу домакин... 1:2 за великобританката.
Виж целия пост
# 483
Бразилеца взе златен медал  #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy

Данчо 7ми   bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 484
5:3 за Великобритания при бокса.
Виж целия пост
# 485
Борбата по БНТ.....

Стойка пада 5:11.....
Виж целия пост
# 486
5:11 за Великобритания. Голям бой яде Стойка. Confused
Виж целия пост
# 487

Отивамммммммммм
Виж целия пост
# 488
Стойчето падна.....

Борбата и там падаме.......

Пфуууууууууууууууууууууу.............................
Виж целия пост
# 489
Отпадна Стойка. При Иво също загуба. Confused
Виж целия пост
# 490
Eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 491
Кой е на работа и кой следи темата - всички паднаха!!!! Данчо - 7-ми!


До волейбола отивам да върша нещо, че да си изхабя енергията..........
Виж целия пост
# 492
Чакам волейбола. Praynig
Виж целия пост
# 493
Е, много каръшки ден за нашите спортисти!
Данчо представи чисто изпълнение, най-младият финалист на халки беше 20-годишен!!!
РЕСПЕКТ пред великия български спортист!
Виж целия пост
# 494

И аз  Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия