ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012г. - 3

  • 25 430
  • 743
# 75
По  всяка вероятност 4-ти.........Ех.....как ме е яд!!!!!!! Мноооооооооого малко не му достигна!!!!!!
Дааа, както и на Милка, но голямо браво и на двамата! Иван вече е 5-ти заради този... Close

Браво и на Ивет. Heart Eyes

Маме, мерси!   bouquet

Джо, не видях нашият кога се класира, но на едно от последните места. Confused
Виж целия пост
# 76
Джо, не видях нашият кога се класира, но на едно от последните места. Confused

На 50 метари ли беше,кажи ще ти кажа,на кое място е Peace Ако го изровя  Crazy
Виж целия пост
# 77
Мии, където победи французинът. Wink
Виж целия пост
# 78
Много неуспешни опити в тази категория...
Руснакът обаче много стабилен.
Виж целия пост
# 79
Мии, където победи французинът. Wink

Последен......

1   07   France MANAUDOU Florent   21.34    -   +
2   05   United States of America JONES Cullen   21.54    +0.20   +
3   04   Brazil CIELO Cesar   21.59    +0.25   +
4   06   Brazil FRATUS Bruno   21.61    +0.27   +
5   03   United States of America ERVIN Anthony   21.78    +0.44   +
6   08   South Africa SCHOEMAN Roland   21.80    +0.46   +
7   02   Trinidad and Tobago BOVELL George Richard   21.82    +0.48   +
8   01   Australia SULLIVAN Eamon   21.98    +0.64


Иван Марков - 5-ти окончателно! Честито най-добро представяне на България до сега! Със 100 гр. по-тежък от класирания на 4-то място, с равен резултат са.
Виж целия пост
# 80
Не мога да намеря,ма май наистина накрая беше Маме помощ Praynig Praynig Praynig
В 50 метра къде беше австралия?

А тя отговорила 8ми  Confused
Виж целия пост
# 81
Мерси. Hug

Иван Марков - 5-ти окончателно! Честито най-добро представяне на България до сега!

Заедно с Милка Манева. Wink
Виж целия пост
# 82
Една седмица ме нямаше и вече сте скочили в трета тема.  Simple Smile
Коментарите ги изпуснах, нооо Олимпиадата - не! Гледам си всичко. Радвам се на успехите и се ядосвам на неуспехите на нашите.
Браво на Ивет тази вечер. Видя се, че има потенциал и за повече. Дано!   bouquet
Жалко за Иван Марков. При тези многобройни нули имаше шанс за медал. Не успя да грабне шанса си. Честно казано в момента повече ме е яд от това развитие на събитията. Може да е най-доброто представяне на българин до тук, но някакси не мога да се зарадвам на това 5-то място.  Wink
Виж целия пост
# 83
Ммм, Тереза Маринова като коментатор се справя по-добре.

Утре с българско участие ще гледаме: Александър Александров - бокс (елиминации), Йоан Колев и Ирина Константинова - ветроходство (квалификации), България - Аржентина - волейбол, Силвия Дънекова - 3000 м. с препятствия, Ивет Лалова - 100 м. (1/2 финал), Ваня Стамболова - 400 м., Петя Луканова - 50 м. пушка (квалификации). За Ваня Стамболова не съм сигурна. newsm78

Програмата - утре. Wink
Виж целия пост
# 84
Иван Марков - 5-ти окончателно! Честито най-добро представяне на България до сега!

Заедно с Милка Манева. Wink

Чистосърдечно си признавам,че Милка Манева съм я пропуснала.......Извинявам се на Милка Манева за пропуска!
Виж целия пост
# 85
Ситуацията беше почти същата като при Иван. Wink
Виж целия пост
# 86
Ситуацията беше почти същата като при Иван. Wink

Прочетох сега в нета за да запълня пропуска си......Него ден пътувах повече от 13ч........На другия ден ме тресяха други емоции, та......добре, че е форума и нета да не си ходя неинформирана.....
Виж целия пост
# 87
Мда, както и аз написах - явно ще му се радвате за последно на тая олимпиада.  Wink
Виж целия пост
# 88
Ммм, Тереза Маринова като коментатор се справя по-добре.

Утре с българско участие ще гледаме: Александър Александров - бокс (елиминации), Йоан Колев и Ирина Константинова - ветроходство (квалификации), България - Аржентина - волейбол, Силвия Дънекова - 3000 м. с препятствия, Ивет Лалова - 100 м. (1/2 финал), Ваня Стамболова - 400 м., Петя Луканова - 50 м. пушка (квалификации). За Ваня Стамболова не съм сигурна. newsm78

Програмата - утре. Wink
Еха, интересна програма! Мерси!  bouquet

Жалко за щангистите ни. Надявах се поне на някакъв медал от тях.  Sad
Виж целия пост
# 89
Лохте ще бъде гост в предаването по Евроспорт. Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия