ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012г. - 3

  • 25 430
  • 743
# 120
Хъх, яла ми на мен, доста по-добре от фън ще си изкараш... Crazy
Човекът сега щял да разглежда Лондон, че тази седмица само басейна и леглото видял Mr. Green

Да ходим да го намерим Mr. Green
Виж целия пост
# 121
И да го отвлечем... Whistling

Мерси, Бум, пускам. Hug
Виж целия пост
# 122
След като пропуснах цяла тема по морски причини се записвам Whistling

Маша дали ще се разпише? Mr. Green

С нетърпение чакам довечера полуфинала на Ивет и мача на волейболистите с Аржентина bg bg
Виж целия пост
# 123
Как ме дразни пискането на Маша, направо на умряло, без звук ще гледам. Close

Българката Ирина Константинова се изкачи с две места до 20-ата позиция със 136 наказателни точки след четвъртия ден от състезанията по ветроходство в клас RS-X при жените на Олимпийските игри в Лондон.

36-годишната Константинова финишира 20-а в седмата гонка и 16-а в осмата. Световната шампионка от 2009 година Марина Алабау Нейра (Испания) остана начело в класирането с 15 наказателни точки,въпреки че днес даде трети и седми резултат в двете гонки.
Константинова няма шансове да се класира в топ 10.
Виж целия пост
# 124
Да се запиша в новата тема Simple Smile

Браво на Маноду снощи (той не от красивите обаче Wink)

Стискам палци за волейболистите довечера.
Виж целия пост
# 125
Жалко за Мария Шарапова, исках тя да победи, но уви, Серина явно е по- добра.
Виж целия пост
# 126
Жалко за Мария Шарапова, исках тя да победи, но уви, Серина явно е по- добра.
Дам, аз Серина я харесвам повече. Heart Eyes
Виж целия пост
# 127
Унижение Mr. Green

Браво, Серина!!! Просто безкомпромисна титла!
Виж целия пост
# 128
Серина наистина заслужено победи. Да й е честито!
Виж целия пост
# 129
Унижение Mr. Green

Браво, Серина!!! Просто безкомпромисна титла!
Абсолютно! Heart Eyes
Виж целия пост
# 130
Серена просто е потресаваща...
Пак ще ме откаже от тениса, докато тя не се откаже  ooooh!
Виж целия пост
# 131
Започва батут (жени). Party
Виж целия пост
# 132
Серина бе като танк, как смачка Маша. А как ми се щеше да стане чудо и Шарапова да обърне мача.

А Лохти става само да го гледаш, докато не си отвори устата - http://www.youtube.com/watch?v=6dlyCTswYH0&feature=g-logo-xit  ooooh!
Нейтън Ейдриан е доста по-добре (като за спортист, де, не като за ракетен инженер Simple Smile - http://www.youtube.com/watch?v=9CXK1nOKCTM
Виж целия пост
# 133
Серена просто е потресаваща...
Пак ще ме откаже от тениса, докато тя не се откаже  ooooh!
Толкова да ми е противна, като кон, в лице и тяло....
За жалост смачка Шарапова. За цяла игра 1 гейм, повече от унизително  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 134
А Лохти става само да го гледаш, докато не си отвори устата - http://www.youtube.com/watch?v=6dlyCTswYH0&feature=g-logo-xit  ooooh!

Хах, да, много е зле миличкия. Ето още  нещо забавно за него 10 Reasons Why Ryan Lochte Is America’s Sexiest Douchebag
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия