ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012г. - 3

  • 25 431
  • 743
# 165
Много жалко за Ивет!
Виж целия пост
# 166
Много много жалко и гадно за Ивет. тя имаше големи шансове.Сега ми остава да се моля за момчетата.
Виж целия пост
# 167
Изпуснах Ивет!!!
Какво стана? За какъв срив говорите?
Виж целия пост
# 168
бяха за 11,31. нещо не тръгна добре, психически според мен не се справи в тази група.тези бяха неземни
Виж целия пост
# 169
маме, дано не е иронично покъртването ти,  защото коментарите под статията са безобразни. Тези жени са наистина герои в своите родни страни. Те не са виновни, че са родени там и трябва да се борят с немислими за нас пречки.

Как мога да бъда иронична точно с тази статия и всичко описано в нея?????? Не съм такъв човек....

За мен това са истинските герои на Игрите.........За да стигнат до Лондон са минали през всичко,  бедна ни е фантазията какво има в това всичко.............Наистина са достойни за  уважение и възхита тези жени! Peace

Волейбола ще закъснее леко......
Виж целия пост
# 170
  bouquet маме

и аз пращам децата по леглата и се зареждам да чакам волейбола.
Виж целия пост
# 171
Тоя Китаец беше неземен  Shocked Shocked Shocked
Виж целия пост
# 172
той ще се забави сега заради предния мач......
Виж целия пост
# 173
Казаха към 10:20.

Очаквах така да се получат нещата с Ивет, така че  не съм разочарована. Peace
Виж целия пост
# 174
а аз много Sad Яд ме е за нея, представям си какво и е.
Оф хайде да почва този мач...
Някой гледа ли срещата на гришката?и той пада..
Виж целия пост
# 175
Гришо тъкмо проби швейцареца , и онзи върна пробива ..
Виж целия пост
# 176
Кой Гришо, тенесистът ли? newsm78 Той нали отпадна? Laughing
Виж целия пост
# 177
Играе на някакъв турнир в Торонто. Дори е поставен под номер 1, до колкото четох по-рано днес. Къде следите резултатите обаче  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 178
Играе на някакъв турнир в Торонто. Дори е поставен под номер 1, до колкото четох по-рано днес. Къде следите резултатите обаче  Rolling Eyes
Поставен под номер 1, ама в квалификациите и турнирът не е някакъв, а мастърс, обаче нещата вървят на отпадане още в 1-ви кръг.
Виж целия пост
# 179
Кой Гришо, тенесистът ли? newsm78 Той нали отпадна? Laughing
Да отпадна, но той сега играе на турнир в Канада
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия