ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012г. - 3

  • 25 431
  • 743
# 180
хайде успех на волейболистите ни
Виж целия пост
# 181
Йеп, започва. Party
Виж целия пост
# 182
Поставен под номер 1, ама в квалификациите и турнирът не е някакъв, а мастърс, обаче нещата вървят на отпадане още в 1-ви кръг.
Не разбирам от тенис, гледам на принципа "дано бие" и съм до там. Не съм искала да омаловажавам участието му  Mr. Green
Успех на волейболистите!
Виж целия пост
# 183
Американките биха време е на мъжете newsm18 newsm18 newsm18

И този човек естествено Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 184
22  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44


 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20 newsm20
Виж целия пост
# 185
Финалът на плуването щафета 4*100 мина ли?
Къде ще го дават при условие,че по К1 дават волейбола?
Виж целия пост
# 186
Мина даваха го по Евроспорт  Peace





Просълзих се хораааааааааааааааааа  Cry Cry Cry Cry
Виж целия пост
# 187
Отвратително играят. ooooh!
Виж целия пост
# 188
Е,Плами, появи се Майкъл.  Flutter  Hug

Стискам палци на нашите момчета.
Виж целия пост
# 189
Оф как може този съдия, помните ли го от София?Поредното "обещано" от Лазаров.
Момчетата играят зле, надявам се да се стегнат.
Виж целия пост
# 190
Какво да кажа повече за Фелпс?! Най-великия е! Heart Eyes Не знам дали някои някога ще успее да вземе 18 златни медала. Рускинята след него е с 9.
Виж целия пост
# 191
 Close 1:0 за Аржентина.
Виж целия пост
# 192
Дано се събудят бързо нашите и започнат да играят......Мачкайте!!!!!!

Българи, юнаци!!!!!!!!!! bg

И копирам пак от фейса, от съфорумка.....

Медалите на България през годините...
Medals per year
Year Gold Silver Bronze Total
1952 0 0 1 1
1956 1 3 1 5
1960 1 3 3 7
1964 3 5 2 10
1968 2 4 3 9
1972 6 10 5 21
1976 6 9 7 22
1980 8 16 17 41
1988 10 12 13 35
1992 3 7 6 16
1996 3 7 5 15
2000 5 6 2 13
2004 2 1 9 12
2008 1 1 3 5
Total 51 84 77 212

И коментар - Да и ясно се вижда че през управлението на Тодор Живков сме били супер машини! Най-много спечелени медали имаме тогава. При управлението на Борис Сакскобурготски нямаме нито един спечелен медал. А след преврата и свалянето на Бай Тошо от власт се вижда и намаляващата прогресия в печеленето на медали. Спорта трябва да е държавна политика, но първо трябва да имаме държава отново....
Виж целия пост
# 193


Стискам палци естествено  Peace Praynig Praynig Praynig
Виж целия пост
# 194
Какво да кажа повече за Фелпс?! Най-великия е! Heart Eyes Не знам дали някои някога ще успее да вземе 18 златни медала. Рускинята след него е с 9.

Само плувец може.
В гимнастиката са по 5-6 медала максимално за една Олимпиада.,
докато в плуването някой друг вундеркинд с изваяно тяло може и за една Олимпиада да взема поне 7-8 златни
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия