ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012г. - 3

  • 25 431
  • 743
# 390
Най-накраяяяяяяяяяяя....................


ПУУУУУУУУУЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕВВВВВВВВВВВВ...........................................

 bg bg bg bg

10.08. - вечерна сесия.........


ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ В ТЕМАТА!!!!!!!



(от българите - не знам, но 100% от коментарите на Петър Василев ще получа инфаркт.....)
Виж целия пост
# 391
 bg
Да!
13-10
Пеци как не прегракна от толкоз викане...  Grinning
Виж целия пост
# 392
Ние сме, ние сме...
Виж целия пост
# 393
 bg bg bg bg bg Бравоооооооо! Party Party Party
Виж целия пост
# 394
Ей най-сетне!!!
Първи медал!
 newsm74

 bg



пп Да бе няма ли някое черно такси да ни спести мъката от Петела
Виж целия пост
# 395
Браво, браво!!!
Виж целия пост
# 396
Ура-а-а-а браво на нашето момче!  smile3501   bg
Виж целия пост
# 397
Ама чакайте, защо медал? Нали 4-ма души отиват на полуфинали, а медалите са 3? Още нищо не е сигурно.
Виж целия пост
# 398
Да, коментаторът ми докарва огромно сърцебиене. Crazy
Виж целия пост
# 399
Да! да! да!  Party Браво, дано успее да се пребори за медал  Simple Smile

Мат Грейвс се радва на лондонското слънце


Виж целия пост
# 400
Загубилите полуфиналите в бокса взимат бронз Peace
Така че медалът е факт Grinning
Виж целия пост
# 401
Ама чакайте, защо медал? Нали 4-ма души отиват на полуфинали, а медалите са 3? Още нищо не е сигурно.
В бокса се дават два бронзови. Няма мач за 3-4 място.
Виж целия пост
# 402
Загубилите полуфиналите в бокса взимат бронз Peace

А, не знаех. Мерси!
Виж целия пост
# 403
Загубилите полуфиналите в бокса взимат бронз Peace

Точно така в бокса и джудото има по 2 бронзови медала.
И тениса беше така, но сега загубилите полуфинала играят за 3-тото място!
Виж целия пост
# 404
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия