ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012г. - 3

  • 25 430
  • 743
# 465
Кой подред ще излиза Данчо, че изпуснах представянето?
Виж целия пост
# 466
Кой подред ще излиза Данчо, че изпуснах представянето?
5
Виж целия пост
# 467
О този каква грешка направи  ooooh!
Виж целия пост
# 468
В борбата - 1:0 за казахстанеца. Confused
Виж целия пост
# 469
Да споделя, че Вера Маринова ми е много приятна като коментаторка.
Стискам палци за Данчо!
ВЕЛИК!
Виж целия пост
# 470
Победа за Казахстан. Tired
Виж целия пост
# 471
Загуби Маринов Sad....
Виж целия пост
# 472
Данчооооооооооооооооооооооооо newsm18 newsm18 newsm18 newsm18
Виж целия пост
# 473
ееее жалко за приземяването...
Виж целия пост
# 474
Ех тези колене   Rolling Eyes Да видим резултата  Thinking
Виж целия пост
# 475
Сърцето ми ще изскочи.........

Завърши с усмивка!!!!!!!!!!!!

Четвърто място.......
Виж целия пост
# 476
Мдаа. Браво, Данчо. Heart Eyes
Виж целия пост
# 477
Да видим другите колко ще се изложат,да видим крайното разпределение  Crazy
Виж целия пост
# 478
Искам да гледам бокса, но нещо не мога. Tired
Виж целия пост
# 479
За Данчо добро или нищо. Съвсем прилично изпълнение.  Hug. Свалям му шапка.

В гимнастиката заради него години на ред съм следяла най-вече халките.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия