ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012г. - 3

  • 25 430
  • 743
# 525
 bgНе, просто екипи на Asics Simple Smile

Българи-юнаци
Виж целия пост
# 526
Това
И италианците имат "наакано" по шортите като нас. Mr. Green Laughing

може би го имат всички отбори newsm78,някво хрумване може би от страна на англичаните  Thinking

Не мисля. Досега само при италианците го забелязах. Даже в началото се зачудих защо нашите са в сини екипи. hahaha

20:24 за нас.
Виж целия пост
# 527
Дааааааааааааааааааааааааааааааааааааа newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

Не знам  newsm78 Може само ние и италианците да сме  Crazy
Виж целия пост
# 528
Победааа! 2:0 гейма за България. Още малко. Praynig

Не, просто екипи на Asics Simple Smile
Ясно. Grinning
Виж целия пост
# 529
Момичета, знаете ли кога ще се играе художествена гимнастика?
Олимпийският турнир по художествена гимнастика ще се проведе в последните четири дни от Игрите (9-12 август). Квалификациите в индивидуалната надпревара започват на 9-ти август в 14.00 часа българско време. Ансамблите стартират в същия ден от 16.50 часа, а 12-те състава са – България, Гърция, Германия, Русия, Украйна, Италия, Беларус, Канада, Великобритания, Япония, Израел и Испания.
Ето и подробно от профила на Илиана Раева във ФБ
"Скъпи приятели! Ето програмата ни на Олимпийските
игри поради многобройните ви запитвания:
понеделник-пристигане
вторник -официални тренировки-подиум със съдии
сряда-официални тренировки-подиум със съдии
четвъртък-квалификации-индивидуално и ансамбъл
петък-квалификации-индивидуално и ансамбъл
събота-многобой -индивидуално
неделя-многобой-ансамбъл"
Боби, благодаря за подробното инфо. Нямам търпение да ги гледам!
П.С. Канал1 ме умориха с тези реклами, направо прекаляват  #2gunfire
Виж целия пост
# 530
Гледам и ви чета....ама не пиша.....щото стачкувам.......
Виж целия пост
# 531
Гледам и ви чета....ама не пиша.....щото стачкувам.......

Защо Маме? Laughing

3:2 за тях.
Виж целия пост
# 532
А за утре каква е програмата с българско участие, някой знае ли?
Виж целия пост
# 533
А за утре каква е програмата с българско участие, някой знае ли?

Утре Елис Гури на борба и евентуално Ивет Лалова на 200 м. 1/2 финал, ако се класира тази вечер. Но утре ще е по-сигурно дали ще е това българското участие. Wink
Виж целия пост
# 534
Ако бием Италия, ще се срещнем с Германия, по- добрият вариант, отколкото Русия, САЩ или Бразилия. Давайте, момчета, стискаме ви палци!!!
Виж целия пост
# 535
Гледам и ви чета....ама не пиша.....щото стачкувам.......

Защо Маме? Laughing


Що  Crazy Crazy Crazy
Виж целия пост
# 536
Плами, каква е тази убийствена снимка в подписа ти?  Grinning

Много ми се гледа художествената гимнастика и чакам с нетърпение!
Виж целия пост
# 537
Българи юнаци!!!  bg
Виж целия пост
# 538
Еееееееееее.......разбрахме симпатиите на Сашо към ББ, Министъра и пр.........Може да не ги повтаря през 5 думи......


ПОБЕДААААААААААА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Казах  си,че ще пиша като бием.....Писна ми от кофти новини........... Hug
Виж целия пост
# 539
bgbgbg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия