ЛЕТНИ ОЛИМПИЙСКИ ИГРИ - ЛОНДОН 2012г. - 3

  • 25 428
  • 743
# 555
Стойка Петрова започва сега, успех  bg
Виж целия пост
# 556
Стойка Петрова започва сега, успех  bg


Запис, запис е това.....Падна.....добър бой яде милата........
Виж целия пост
# 557
Стойка Петрова започва сега, успех  bg


Запис, запис е това.....Падна.....добър бой яде милата........
Не знаех, жалко.
Виж целия пост
# 558
Добре де тез БНТ не може ли да напишат Запис отдолу,толкова ли е трудно ooooh!
Виж целия пост
# 559
Сега кои ни останаха с шансове за медали?
Виж целия пост
# 560
Пропуснах финалите на смесена успоредка и прескок при мъжете. Някой знае ли ще ги дават ли по БНТ? И къде мога да гледам повторения?
Виж целия пост
# 561
Сега кои ни останаха с шансове за медали?

Александров при бокса, дай боже волейболистите, гимнастиката, Станка Златева. Сигурно пропускам някой. Дано да са повече!
Виж целия пост
# 562
Сега кои ни останаха с шансове за медали?


В борбата, бокса и волейбола, евентуално художествена гимнастика.
Виж целия пост
# 563
А Петър Стойчев? Аз залагам много на него, но и на другите изброени  Mr. Green
Виж целия пост
# 564
А Петър Стойчев? Аз залагам много на него, но и на другите изброени  Mr. Green
Сори, забравих го. Той кога стартира?
Виж целия пост
# 565
На 10-ти, по програма от 14:00
Виж целия пост
# 566
Мерси!
Виж целия пост
# 567
Браво на волейболистите! С това първо място имаме шанс да стигнем полуфинал (ако бием германците)  newsm44

На Данчо много му се радвах, как се усмихна, като свърши съчетанието. Велик е!

Стискам палци на Иво да се пребори за медал, трудно ще е, но не и невъзможно.
Виж целия пост
# 568

На Данчо много му се радвах, как се усмихна, като свърши съчетанието. Велик е!
Стискам палци на Иво да се пребори за медал, трудно ще е, но не и невъзможно.
Има ли видео от това съчетание , извинявам се ако вече някой го е дал по напред . Praynig
Виж целия пост
# 569
Записвам се да следя  bouquet Страшен беше Данчо днес! bg
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия