Боя за коса - Вlondе 29 - Клуб на блондинките

  • 125 090
  • 724
# 60
аз искам да ми препоръчате боя която да покрива бели коси среден клас \ иначе съм изрусена на кичури\
Виж целия пост
# 61
Всяка боя която е с 6% оксидант ще ти покрие белите коси.
Виж целия пост
# 62
Всяка боя която е с 6% оксидант ще ти покрие белите коси.

Стига да не е прекалено светла и ако побелелите косми са повече и по-упорити задължително трябва да се вземе основен цвят.
Виж целия пост
# 63
Аз все още не съм се направила. Боята е при мен,но утре ще се мацам.  Flutter
Ще пусна снимки след това.  Wink
Sassie , с голямо нетърпение чакам да видя снимките  Praynig
Виж целия пост
# 64
Аз все още не съм се направила. Боята е при мен,но утре ще се мацам.  Flutter
Ще пусна снимки след това.  Wink
Sassie , с голямо нетърпение чакам да видя снимките  Praynig

И аз за това влязох  Wink
Виж целия пост
# 65
Е,момичета,боядисах се снощи. Party Доволна съм,въпреки че цветът не е точно като на каталога,но косата ми е толкова мека,като коприна е!! Heart Eyes  Има и блясък,толкова е жива... Crazy Супер е тази боя! С кеф ще си я ползвам и другия месец.  Grinning

Ще се опитам да снимам по-късно и ще ви покажа.  Wink

P.S. Почерпете се за мое здраве. Днес имам рожден ден.  Simple Smile

Скрит текст:
Виж целия пост
# 66
Честит празник     bouquet  на една доволна, красива и щастлива рожденичка  Heart Eyes    bouquet
Виж целия пост
# 67
Момичета, мога ли да ползвам различна марка коректор и боя? Изсветлявам косата си, но ми избиват оранжеви отенъци. Имам лилаво- син коректор. И в какви пропорции трябва да е спрямо боята?  Hug
Виж целия пост
# 68
Ще следя темата ,та дано ми стане ясно какви са тия сложни алхимични каши ,които бъркате.
Интересува ме отговора на въпроса на Анч,ако е удобно и да ме насочите за линк обясняващ употребата и действието на тези коректори,че много теми сте изписали и бавно наваксвам Simple Smile
 чудно..и аз в темата на блондинките Mr. Green
Виж целия пост
# 69
може да са различни, но трябва да се видят указанията за конкретния коректор, колко коректор се добавя, зависи то това, колко е силен, имаше една марка - добавяше се цялата опаковка, от друга 1 см от тубата ....различно е и зависи от количеството на боята и самия коректор  Peace едно е да правиш само корени, друго - коса до кръста  Peace
Виж целия пост
# 70
Благодаря за отговора!   bouquet
Виж целия пост
# 71
Саси, честит рожден ден, желая ти един незабравим празник  Hug

В какъв смисъл цвета не е като на каталога, по тъмен/ по сив или меден стана? Цвета на косата ти какъв беше преди нанасяне, имаше ли израснали корени?

Аз все още не смея да се боядисам по тъмничка, двете ми бои си стояяяят, особено вчера майка ми като ми припомни как винаги съжалявам и после се чудя как да известлявам отново .... съм още по нерешителна, а корените ми изникнаха доста, и съответно меденото след тях с пълна сила се прояви  Close мразя тази разликааа, а на долу да жълтеее  Close Фризьорката ми е в отпуск до края на др седмица и май ще мацна пак супер изсветляващата на Колестон, ама тоя път ще си взема коректор. Можете ли да ми препоръчате някоя марка, нещо по не-скъпо  Wink
Виж целия пост
# 72
Здравейте, момичета и честито на рожденичката! Simple Smile

Посъветвайте ме моля каква боя да си купя ей тука от магазина, за да превърна светлорусото в тъмнорусо/светлокестеняво без да избие към червено.

Ред: Купих си вече  Mr. Green
Виж целия пост
# 73
Саси, честит рожден ден, желая ти един незабравим празник  Hug

В какъв смисъл цвета не е като на каталога, по тъмен/ по сив или меден стана? Цвета на косата ти какъв беше преди нанасяне, имаше ли израснали корени?

Аз все още не смея да се боядисам по тъмничка, двете ми бои си стояяяят, особено вчера майка ми като ми припомни как винаги съжалявам и после се чудя как да известлявам отново .... съм още по нерешителна, а корените ми изникнаха доста, и съответно меденото след тях с пълна сила се прояви  Close мразя тази разликааа, а на долу да жълтеее  Close Фризьорката ми е в отпуск до края на др седмица и май ще мацна пак супер изсветляващата на Колестон, ама тоя път ще си взема коректор. Можете ли да ми препоръчате някоя марка, нещо по не-скъпо  Wink
Аз ходя в салон където ме првят с Фарма вита, но я има в едно магазинче за 12 лв.-100мл.Мен ме правят с 9.3 с 40% изсветлява добре, косата ми е 4-ка, но си се получава топъл цвят, за студените нямам идея.Ако те интересува ми пиши на лични да ти кажа къде е Grinning
Виж целия пост
# 74
Аз се колебая дали да не пробвам Z-one - това е майката на милк шейк, фризорката ми зарежда и ме агитира .... хем не ми се рискува, че от както веднъж получих косопад от боя съм доста боязлива, хем някак се доверявам...  newsm78

каза, че били с по-малко амоняк  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия